Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Jeden kod, a tyle możliwości

Redakcja Redakcja
Data dodania: 18.11.2016 | lojalność klienta

Fot.: fotolia.com

Elektroniczny voucher Click e pass sprawdza się idealnie jako prezent biznesowy lub nagroda w programach wsparcia sprzedaży. Wystarczy przy pomocy kodu zalogować się na stronie internetowej, wybrać nagrodę z katalogu i oczekiwać jej dostarczenia. Odpowiadając na potrzeby klientów, Sodexo Benefits and Rewards Services, wprowadziło nową jego wersję cenową z dostępem do szerokiego katalogu win i akcesoriów związanych z winami.

Click e pass może być prezentem biznesowym, nagrodą w programach wsparcia sprzedaży, a także efektywnym narzędziem budowania lojalności pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Dzięki niemu jego posiadacz może  wybrać nagrodę w dogodnym dla siebie momencie, z szerokiego katalogu nagród dostępnego online.

Reklama

Podstawą działania Cick e passa jest unikalny kod, dzięki któremu obdarowany loguje się na stronie internetowej, wybiera najlepszy dla siebie prezent i czeka na jego dostarczenie pod wskazany adres. Ten magiczny kod można umieścić w dowolnym miejscu i na dowolnym nośniku. Można go też wysłać smsem czy e-mailem w postaci pliku pdf lub np. e-kartki świątecznej czy z życzeniami urodzinowymi. Świetnie spełni swoje zadanie również jako nadruk na opakowaniu produktu. Obdarowujący może również wybrać grafikę vouchera lub np. umieścić na nim swoje logo.

Duże i małe nagrody 

Firmy zainteresowane obdarowaniem Click e passem swoich partnerów biznesowych, do tej pory miały do wyboru vouchery o wartości 100, 200 lub 300 złotych z dostępem do bogatego katalogu nagród, w którym znajdują się produkty znanych i cenionych marek. Teraz w ofercie Sodexo Benefits and Rewards Services jest jeszcze jedna wersja cenowa Click e passa o wartości  50 zł, która umożliwia wejście do katalogu z winami i akcesoriami winnymi. Niższa wartość vouchera ułatwia obdarowanie większej liczby partnerów biznesowych np. z okazji nadchodzących świąt. Co istotne vouchery są ważne przez 12 miesięcy, a same katalogi dostępne przez całą dobę.

– Prezent biznesowy czy nagroda nie powinny być ani zbyt osobiste, ani zbyt oficjalne. Ponadto w relacjach biznesowych niestosowne jest podawanie wartości podarunków. Dlatego Click e Pass nie posiada wartości nominalnej, a jedynie gwarantuje dostęp do określonej grupy upominków – informuje Małgorzata Roszak-Sygocka, Kierownik Produktu w Sodexo Benefits and Rewards Services. 

Dla dużych i małych firm 

Nie ma żadnych ograniczeń pod względem zamawiania liczby czy wartości voucherów. Firma może zamówić tylko jeden voucher i zapłacić tylko za jego wartość. Może również stworzyć własny katalog nagród i umieścić go na stronie www na wybranej domenie internetowej. Click e pass ma również tę zaletę, że traktowany jest jako tzw. znak legitymacyjny, co oznacza, że jest zwolniony z podatku VAT. Jest prostym rozwiązaniem, który nie angażuje zbytnio ani obdarowującego, ani obdarowanego. Pierwszy nie musi myśleć o dostępności nagród, ich magazynowaniu, dostarczaniu, reklamacjach czy zwrotach – bo wszystkim tym zajmuje się Sodexo. Drugi musi tylko wybrać nagrodę.

Dlatego warto postawić na uniwersalny Click e pass – jeden kod,  który jest przepustką do świata atrakcyjnych i łatwo dostępnych prezentów.

Spragniony marketingowej wiedzy?

Zapisz się na Newsletter, a nic Cię nie ominie.

Zobacz także