Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Opis narzędzia

Webankieta.pl to platforma do badań satysfakcji klientów, NPS transakcyjnego czy Voice of Customer. Pozwala na całkowitą automatyzację od procesu wysyłki zaproszeń do dystrybucji wyników.
Dzięki naszym narzędziom możesz dowiedzieć się jak zadowoleni z ostatniego kontaktu z Twoją organizacją są Twoi klienci, czy proces obsługi był dla klienta zadowalający i jak oceniają pomoc, którą otrzymali od konsultanta. Wyniki możesz automatycznie rozsyłać do całej organizacji np. z podsumowaniem wskaźników satysfakcji, jakie osiągały konkretne procesy, działy lub konsultanci. Dzięki integracji przez API z systemami CRM możesz w pełni zautomatyzować cały proces.
Platforma jest bardzo prosta w obsłudze i bardzo wysoko oceniana przez klientów. Oferujemy wsparcie na każdym z etapów wdrożenia systemu w organizacji, korzystając z bogatego doświadczenia i najlepszych praktyk naszych klientów.
Jesteśmy oficjalnym partnerem technologicznym Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, organizacji zrzeszającej kilkuset członków zajmujących się profesjonalnie badaniami rynku. Rekomendacja PTBRiO jest niezaprzeczalnym dowodem najwyższej jakości usług świadczonych przez naszą firmę.
Już ponad 2500 firm dzięki nam poznało odpowiedzi na kluczowe pytania. Poznaj i Ty rozpoczynając bezpłatny okres próbny.

Korzyści

Dzięki Webankiecie utrzymasz pozytywne relacje z Twoimi klientami. Łatwo wdrożysz ciągłe badanie satysfakcji klientów oparte np. na wskaźniku NPS, by natychmiast reagować na głos niezadowolonych klientów. Na potrzeby jednorazowych projektów szybko uruchomisz ankietę, by zdobyć informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.

Wybrani klienci

Danone, ING Bank, Bank Pekao, Medicover, Itaka, L’Oreal, BNP Paribas, DHL, Tchibo, Empik, Peugeot, Saatchi & Saatchi, PTBRiO, Telepizza, UPC.

Szybki kontakt

Get Feedback
ul. Solec, nr 81B, lok. 73-A, 00-382 Warszawa
tel. 504 670 791, 22 207 25 10
e-mail: kontakt@webankieta.pl
www.webankieta.pl

Oferta specjalna

Stwórz ankietę na www.webankieta.pl Wpisz kod promocyjny „marketerfriend” i odbierz 50% rabatu na wszystkie konta! Promocja ważna do 30 czerwca 2016 r.