Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Opis narzędzia

WebePartners to sieć afiliacyjna dedykowana e-commerce. Działamy od 2009r. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii internetowych rozliczanych za efekty. Skutecznie zwiększamy sprzedaż w sklepach i serwisach internetowych w zamian za prowizję od sprzedaży. Dzięki współpracy w oparciu o prowizję reklamodawca ma pełną kontrolę wydatków na reklamę, płaci gdy sam zarabia.


Prowadzimy kampanie w modelach: Cost Per Sale oraz Cost Per Lead. Oferta reklamodawcy pojawia się na wielu witrynach jednocześnie. Sieć wydawców tworzą: blogi, fora, serwisy tematyczne, opiniotwórcze, specjalistyczne, porównywarki cenowe, wyszukiwarki produktów, serwisy zakupowe, społecznościowe, specjaliści SEO, serwisy rabatowe, systemy rekomendacji, remarketingu, właściciele legalnych baz mailingowych i wiele innych.

Współpraca w oparciu o efekty gwarantuje współpracę długofalową. W WebePartners szczególnie dbamy o stały przepływ informacji pomiędzy reklamodawcą i wydawcami. Budujemy w ten sposób efektywną więź, która gwarantuje odnoszenie sukcesów we współpracy i wzrost przychodów w serwisach internetowych.

Pełna oferta dla reklamodawcy na http://webepartners.pl/Reklamodawca

Korzyści

  • Wzrost sprzedaży w zamian za prowizję.
  • Pełna kontrola wydatków na reklamę.
  • Reklama pojawia się na wielu różnorodnych serwisach jednocześnie.
  • Szczegółowe statystyki kampanii w czasie rzeczywistym.

Wybrani klienci

Play, Matras, Audioteka, MebleVox, Electro, NEO24, Selkar, Presto, Fiszki, Cyfrowe.pl, Broń.pl, Lendon + 500 innych

Szybki kontakt

webePartners Ewa Dudek
Pl. Grunwaldzki 16/65
50-378 Wrocław
tel. 784 533 252
bok@webepartners.pl
www.webepartners.pl

Oferta specjalna

Na hasło „Marketerplus” oferujemy 12 miesięcy bez abonamentu.