Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Tatiana Mindewicz-Puacz wystąpi razem z Brianem Tracy w Lublinie

Redakcja Redakcja
Data dodania: 05.09.2016 | sprzedaż

Uwaga! Tatiana Mindewicz-Puacz wystąpi razem z Brianem Tracy na konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji” w Lublinie. Marketer+ jest oficjalnym Partnerem wydarzenia.

W trakcie tego niezwykłego wydarzenia Tatiana Mindewicz-Puacz opowie o budowaniu relacji, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Reklama

Natomiast Brian Tracy zaprezentuje swój autorski program o prowadzeniu negocjacji biznesowych. W pierwszej części konferencji wskaże jakie cechy powinien wypracować w sobie świetny negocjator. W drugiej zaprezentuje najskuteczniejsze strategie i taktyki negocjacyjne, zaś w trzeciej pokaże najlepsze techniki negocjacji sprzedażowych.

Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym słynny Kanadyjczyk zdecydował się poprowadzić konferencję z zakresu negocjacji. Do tej pory swój program o negocjacjach prezentował tylko w innych krajach, na spotkaniach przeznaczonych dla dyrektorów i managerów największych firm świata m.in. IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte, Advisory, Commercial Union, ING Group oraz Coca Cola.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji”?

  • Tylko w Lublinie spędzisz aż 7 godzin z Brianem Tracy, którego konferencje są nazywane przez uczestników „jednodniowym kursem MBA”.
  • Będziesz miał możliwość wysłuchania prelekcji Tatiany Mindewicz-Puacz o tym jak budować relacje w procesie negocjacji.
  • Nauczysz się jak zarabiać lub oszczędzać min. 20 proc. więcej na niemal każdej negocjowanej transakcji biznesowej.
  • Poznasz liderów biznesowych i społecznych z niemal całej Polski.
  • Otrzymasz drukowany certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji.

Lubelska konferencja z udziałem Briana Tracy i Tatiany Mindewicz-Puacz odbędzie się 18 października w Lublinie i będzie w całości tłumaczona na język polski.

Szczegółowe informacje oraz bilety są dostępne na stronie „Negocjacje z Brianem Tracy”


Poznajcie nową prelegentkę

Tatiana Mindewicz-Puacz – ekspert z zakresu komunikacji interpersonalnej i masowej, rozwoju osobistego, PR oraz CSR, pomysłodawca kampanii z Robertem Lewandowskim i Wojciechem Szczęsnym „Wyloguj się do życia”, certyfikowany coach oraz manager z 20-letnim doświadczeniem. Znana również z udziału w programie „Projekt Lady” emitowanym przez TVN.

Zaangażowany trener, charyzmatyczny szkoleniowiec, doceniany przez klientów za indywidualne, podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. Szkoliła dyrektorów oraz liczną kadrę zarządzającą wysokiego i średniego szczebla. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe dla osób zajmujących kluczowe stanowiska w korporacjach bądź prowadzących własny biznes.

Przez prawie 15 lat zarządzała własną, jedną z najdłużej działających w Polsce agencją PR – Task Force Consulting. Zajmuje także stanowiska Prezesa Fundacji Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych FIRST, posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego. Dyrektor Zarządzający projektu PPM (Personal Potential Management).

Posiada następujące certyfikaty: International Coaching Comunity, Psychoterapeuta (Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej), Evolution Psychoterapy (The Milton H. Erickson Foundation, ETOCH, IPZ) oraz terapii prowokatywnej (KefAnn, Joseph O’Connor, Noni Hofner).

W latach dziewięćdziesiątych, brała udział w tworzeniu drugiej po Radiu ZET, prywatnej stacji radiowej w Polsce. Była Szefem Działu Reklamy i Programów Zleconych TVP 3 Warszawa w Telewizji Polskiej S.A. Odpowiedzialna za wprowadzenie nowego systemu sprzedaży i ewidencjonowania czasu reklamowego. W roku 1997 pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora Działu Reklamy w TVN (w momencie wprowadzenia TVN do Polski). Była konsultantem m.in. Biura Zarządu TVP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (praca przy promocji reformy administracyjnej kraju).

Do dzisiaj działa w środowisku mediów – jako ekspert od komunikacji, kampanii społecznych i programów CSR wielokrotnie występuje w mediach (TVN24, TVN24 BIŚ, Program „Babilon”, TVP1, TVP Info, radio) komentując najistotniejsze bieżące wydarzenia społeczno – polityczne. Wywiady z jej udziałem pojawiają się w opiniotwórczej prasie (Wprost, Gazeta Wyborcza, Świat Problemów, dzienniki lokalne). Była prowadzącą programów „Pytanie na wakacje”, „Jazda Kulturalna” w TVP 2 oraz „Bojówki i papiloty” w TVN Style. Współpracowała przy nagraniach „Fabryki Gwiazd” w telewizji Polsat.

Kim jest Brian Tracy?

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji”z Brianem Tracy i Tatianą Mindewicz-Puacz w Lublinie. Wydarzenie organizuje Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl.

Spragniony marketingowej wiedzy?

Zapisz się na Newsletter, a nic Cię nie ominie.

Zobacz także

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły