Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Nie myśl, że NLP zniknie!

Redakcja Redakcja
Data dodania: 25.11.2016 | książki

Programowanie neurolingwistyczne (NLP) jest postrzegane i definiowane najczęściej dwojako. Pierwsza postawa wobec tej techniki zakłada, że NLP to rewolucyjne podejście do życia i rozwoju osobistego, które w prosty sposób pozwala zrealizować praktycznie każde cele, z różnych obszarów naszego życia. Druga postawa, skrajnie odmienna, zakłada, że NLP to pseudonaukowa, nieweryfikowalna opowieść, która ma niewiele wspólnego z psychologią. Rafał Żak w swojej najnowszej książce "Nie myśl, że NLP zniknie" pomaga czytelnikowi zweryfikować, która postawa jest bliższa prawdzie.

Książkę można czytać na dwa sposoby i od czytelnika zależy, którą opcję zgłębiania lektury wybierze.

Reklama

Pierwszy sposób polega na przeczytaniu pierwszych 62 stron. Autor przybliża na nich tematykę NLP, główne założenia programowania neurolingwistycznego oraz narzędzia, które pozwalają w sposób rewolucyjny podejść do tematu rozwoju człowieka.

Drugi sposób przyswajania lektury polega na kierowaniu się wskazówkami znajdującymi się na końcu każdego rozdziału. Ten sposób jest jednak bardziej wymagający dla czytelnika, zmusza go do myślenia i zweryfikowania posiadanej opinii, ponieważ przedstawia krytyczny komentarz na temat technik NLP.

Wartością dodaną książki jest fakt, że Rafał Żak stara się obiektywnie ocenić zjawisko NLP poprzez przedstawienie zarówno pozytywnych, jak i krytycznych komentarzy wobec omawianej tematyki.

Polecamy książkę każdemu, kto interesuje się technikami NLP, poszukuje dowodów ich skuteczności oraz chce zweryfikować swoje zdanie na temat programowania neurolingwistycznego.

Marketer+ jest patronem medialnym publikacji!

Książka w sprzedaży na www.mtbiznes.pl.


Tytuł: Nie myśl, że NLP zniknie

Autor: Rafał Żak

Rok wydania: 2016

Wydawnictwo: MT Biznes

300x250_nlp_button

Spragniony marketingowej wiedzy?

Zapisz się na Newsletter, a nic Cię nie ominie.

Zobacz także

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły