Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Zawodowo od nowa!

Redakcja Redakcja
Data dodania: 30.11.2016 | książki

Ta książka nie jest o rzucaniu pracy. To poradnik o tym, jak zacząć świadomie budować swoją karierę – niezależnie od tego, czy marzysz o awansie, pracy na własny rachunek, czy chcesz pozostać w obecnym miejscu i poprawić swoją sytuację. Praca nie musi być więzieniem, w którym odsiadujesz wyrok aż do przejścia na emeryturę!

Książka „Zawodowo od nowa” Jona Acuffa, która znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa”, to nowy wymiar poradnika łączący pierwszoosobową, pełnokrwistą narrację, sugestywne przykłady i humor z konkretnymi wskazówkami do natychmiastowego zastosowania.

Reklama

To poradnik o tym, jak świadomie budować swoją karierę, jak ruszyć z miejsca, poradzić sobie z nagłą zmianą czy utratą pracy, a także jak wykorzystać skok w karierze, niespodziewaną szansę i jak zaplanować ścieżkę własnego rozwoju zawodowego, by ZACZĄĆ OD NOWA!


Tytuł: Zawodowo od nowa

Autor: Jon Accuff

Rok wydania: 2016

Wydawnictwo: Edgard, seria Samo Sedno

zawodowo

Spragniony marketingowej wiedzy?

Zapisz się na Newsletter, a nic Cię nie ominie.

Zobacz także

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły