Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Temat: animacja

animacja
animacja
Autorzy: Daniel Nowakowski  Małgorzata Osińska 
Data dodania: 05.10.2016
Tematy
animacja

10 przykazań na… wytłumaczenie Twojego biznesu – animacją!

Nie wiesz, jak opowiedzieć o swoim projekcie? Zastanawiasz się, jaki sposób będzie najbardziej czytelny i zrozumiały dla odbiorcy? Wykorzystaj do tego explainer video. To forma animacji, która w prosty i bardzo czytelny sposób wyjaśnia odbiorcy istotę przedsięwzięcia. Jej zaletą jest zwięzły, krótki i treściwy komunikat, który w pierwszej kolejności wprowadzi odbiorcę w temat i zainteresuje go, a następnie przekieruje go na stronę internetową, na której pozna szczegóły projektu. Poniżej znajdziesz dziesięć porad, które pomogą stworzyć explainer video odpowiadające oczekiwaniom Twoich klientów.

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły