Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Temat: biuletyny

logo_konkurs_2016_max
logo_konkurs_2016_max
Autor: Redakcja
Data dodania: 20.10.2016
Tematy
biuletyny

Poznaliśmy wyniki 16. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych

Oto najlepsze biuletyny firmowe 2016 PUBLIKACJE ELEKTRONICZNE BIULETYN ZEWNĘTRZNY 1. „Marketing Progress”, Mind Progress Group  156,5 pkt 2. „Magazyn Bankomania”, PKO Bank Polski  150,7 pkt 3. „Magazyn Employer Branding”, MJCC  136,75 pkt BIULETYN WEWNĘTRZNY 1. „Świat Piwa”, Kompania Piwowarska 183,1 pkt 2. „Zoom”, Grupa Sanofi 180,8 pkt 3. „TDJ News”, TDJ 164,8 pkt PROJEKT JEDNORAZOWY […]

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły