Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Temat: cloud computing

chmura na open source-openstack
chmura na open source-openstack
Autor: Tomasz Głuch
Data dodania: 09.07.2015
Tematy
cloud computing

Chmura na open source? OpenStack podbija rynek cloud computingu

W ostatnich kilku latach jednym z dominujących haseł w branży IT jest „chmura”. Pojęcie stało się tak popularne, również w kręgach „nietechnicznych”, że straciło w zasadzie konkretne znaczenie i jest dziś idealnym przykładem na tzw. buzzword.

glowne-cloudersi
glowne-cloudersi
Autor: Cloudersi
Data dodania: 21.08.2014
Tematy
cloud computing

Nie bujaj w chmurach! Znajdź najlepsze rozwiązanie cloudowe dla Twojej e-kampanii z Cloudersami

Kampanie e-marketingowe są sporym wyzwaniem technicznym. Duże zainteresowanie odbiorców reklamowanym serwisem internetowym czy aplikacją można uznać za sukces działu marketingu. Pod warunkiem, że te zasoby będą łatwo i bezproblemowo dostępne w sieci. Elastycznym rozwiązaniem hostingowym dla kampanii e-marketingowych jest cloud computing. Właśnie ruszyła platforma Cloudersi – innowacyjny w skali światowej projekt związany z cloud computingiem, stworzony przez znanego w Polsce dostawcę hostingu specjalizowanego, firmę Hostersi.

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły