Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Temat: dress code

czerwien2
czerwien2
Autor: Monika Staniecka
Data dodania: 06.06.2016
Tematy
dress code

Czerwień kolorem mocy. Poznaj zasady biznesowego dress codu cz.2

Kolor towarzyszy ludzkości właściwie od samego początku. Najpierw malowano ciało, aby wyrazić emocje - odpowiednich kolorów używano wkraczając na wojenną ścieżkę, inaczej malowano się by przebłagać bogów by zesłali deszcz, jeszcze inaczej, gdy świętowano zaślubiny lub upolowano mamuta. Z czasem, gdy struktura pierwszych społeczeństw stała się bardziej złożona, kolor i forma odzienia pozwalały na pierwszy rzut oka sklasyfikować daną osobę. Jak?

Business.
Business.
Autor: Monika Staniecka
Data dodania: 30.05.2016
Tematy
dress code

Kolor ma znaczenie, czyli o tajnikach biznesowego dress codu cz. I

Świat biznesu i polityki jest obwarowany wieloma zasadami. Także zasadami związanymi z wizerunkiem. Na straży porządku stoi dress code – zbiór zasad, regulujący dopasowanie ubioru do okazji.

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły