Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Temat: employer branding

konkurs sila przyciagania
konkurs sila przyciagania
Autor: Redakcja
Data dodania: 23.08.2016
Tematy
employer branding

Pokaż, jak przyciągasz i zatrzymujesz talenty. Weź udział w konkursie „Siła przyciągania 2016”

Potrafisz przyciągnąć najlepszych pracowników? Przykładasz wagę do właściwego wdrażania nowych pracowników? Prowadzisz innowacyjne kampanie rekrutacyjne? Dbasz o zaangażowanie i rozwój pracowników? Jeżeli masz dar zatrzymywania talentów i potrafisz tworzyć wyjątkowe środowisko pracy, zgłoś swoją firmę do konkursu "Siła Przyciągania 2016" organizowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, Grupę Work Service, PwC i Orange.

okładka
okładka
Autor: Redakcja
Data dodania: 18.04.2016
Tematy
employer branding

Raport Interaktywnie.com: Employer branding

Działania employer brandingowe stają się normą, zwłaszcza tam, gdzie deficyt talentów jest szczególnie dotkliwy. Pracodawcy dwoją się i troją, by przyciągnąć do siebie kandydatów, ale… o pracowników nie zawsze dbają jak należy. Tymczasem employer branding to nie tylko efektowne akcje rekrutacyjne. Jak powinna wyglądać kompleksowa strategia EB? Z jakich narzędzi korzystać i na kim się […]

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły