Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT

Targi
Data wydarzenia: 22.02.2017 - 23.02.2017
Miasto: Kraków
Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

22-23 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 odbędą się 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

Targi Mobile-IT są jedynym targowym wydarzeniem w Polsce, na którym spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zapoznania się z obowiązującymi trendami, zademonstrowania i przetestowania najnowszych urządzeń mobilnych czy zaprezentowania profesjonalnych rozwiązań IT i narzędzi marketingowo-biznesowych.
Targi Mobile-IT są doskonałym miejscem do sprzedaży, promocji, komunikacji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z branży. Spotkania na stoiskach czy odbywające się w osobnym pomieszczeniach seminaria, są świetną szansą do pozyskania nowych klientów, zaprezentowania swoich usług i produktów oraz podtrzymania relacji z dotychczasowymi klientami.

Zakres tematyczny Targów Mobile-IT obejmuje:
• Sprzęt i akcesoria (Urządzenia i akcesoria mobilne, Drony, roboty i drukarki 3D, Wearable devices i Internet Rzeczy, Beacony i Smart Cities)
• E-commerce, biznes i marketing (Marketing internetowy, Bankowość i płatności mobilne, bitcoiny, Fotografia 360 st., Narzędzia social media, Narzędzia do obsługi klienta, Bazy danych, Chmura obliczeniowa, Usługi kurierskie, Aspekty prawne)
• Oprogramowanie (Systemy operacyjne, Programy graficzne, Bezpieczeństwo sieci, Dla biznesu, Producenci oprogramowania)
• Aplikacje mobilne (Dla biznesu, M-learning, m-health, Multimedia, Logistyka, transport, komunikacja, Rozrywka i lifestyle, Gry mobilne)
• Infrastruktura sieciowa (Serwery, Sieci GSM i urządzenia Wi-Fi, Systemy RFID, VPN, VoiP)
• Strefy specjalne (Strefa start-up, Strefa gier i rozrywki, Strefa kariery, Strefa dronów – nowość!)

Strona ze szczegółami wydarzenia - Kliknij i zobacz

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły