Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Ecommerce Trends 2017

Konferencje
Data wydarzenia: 08.02.2017
Miasto: Warszawa
Organizator: NoNoobs.pl S.A.
Miejsce: Businessman Institute ul. Trakt Lubelski 40a 04-870 Warszawa

Zapraszamy na IX edycję konferencji Ecommerce Trends, której tematyka koncentruje się wokół aktualnych wydarzeń istotnych dla branży ecommerce, światowych trendów w handlu internetowym, badań i analiz rynku przygotowanych przez czołowe firmy badawcze i konsultingowe.

Wiodącymi tematami tegorocznej edycji będą zagadnienia związane z nowymi modelami biznesowymi w ecommerce, zaawansowaną personalizacją, technologiami rekomendacyjnymi, lokalizacyjnymi oraz dostawami w jeden dzień i handlu wielokanałowym (omnichannel), które stają się standardem w sklepach online. Coraz częściej o przewadze konkurencyjnej sklepu decyduje umiejętność szybkiego rozpoznawania potrzeb klienta, wdrażania zmian na podstawie danych pochodzących z wielu źródeł, adaptowania nowych rozwiązań technologicznych i trendów rynkowych. Właściciele sklepów internetowych coraz częściej poszukują źródeł wzrostu poza rodzimym rynkiem (handel transgraniczny), częściej także koncentrują się na przyspieszeniu dostawy, uproszczeniu procesu płatności czy skróceniu ścieżki zakupowej.

Jak zapewnić dobrą obsługę klienta mobilnego? Jakie warunki trzeba spełnić, aby klient ten powracał i chętnie dokonywał transakcji w naszym sklepie? Jakie sposoby płatności preferują klienci desktop vs. mobilni?

Na konferencjach z cyklu Ecommerce Trends można wysłuchać wystąpień ekspertów branży ecommerce zarówno z Polski, jak i zagranicy. Konferencja Ecommerce Trends 2017 to wydarzenie dla ambitnych przedstawicieli branży ecommerce, chcących dać nową szansę swojemu biznesowi.

Strona ze szczegółami wydarzenia - Kliknij i zobacz

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły