Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

II Forum Logistyki w eCommerce

Konferencje
Data wydarzenia: 24.01.2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Zespół Doradców Gospodarczych TOR
Miejsce: DAGO Centrum, Rondo ONZ 1, Warszawa

Organizowane po raz drugi Forum Logistyki w E-Commerce stanie się miejscem spotkania branży logistyki i e-handlu. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań usprawniających logistykę e-commerce, zwiększających zadowolenie e-klientów oraz mogących zapewnić e-sklepom przewagę konkurencyjną zarówno na krajowym, jak i zagranicznych rynkach.

Podczas styczniowej konferencji w pierwszej części pokazane będą aktualne trendy w polskim i europejskim e-commerce z uwzględnieniem wykorzystania mobilnych urządzeń do zakupów on-line i ich wpływu na logistykę. Zaprezentowane zostaną także aspekty dotyczące otoczenia prawnego i regulacyjnego dla branży e-commerce, w tym m.in. wyniki przeprowadzonych w 2016 r. kontroli wśród e-sklepów oceniających ich dostosowanie do wymogów ustawy o prawach konsumenta oraz ostatnie zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych.

W części dotyczącej praktyki logistycznej operatorzy logistyczni, firmy reprezentujące branżę KEP oraz e-sklepy podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi: obsługi logistycznej dostaw i zwrotów w magazynach, wyzwań związanych z wprowadzeniem przez e-sklepy usługi same day delivery oraz usługi click & collect, realizacji dostaw w systemie dropshippingu, dostosowania modelu logistycznego do asortymentu i wymagań e-klientów oraz zarządzania krajowymi i zagranicznymi zwrotami. W części technologicznej pokazane zostaną m.in. rozwiązania pozwalające prowadzić działalność w chmurze czy usprawniające e-fulfillment.

Dobór zagadnień jest odpowiedzią na problemy i oczekiwania branży e-commerce. Tematyka wystąpień jest skierowana zarówno do dużych i średnich e-sklepów, jak również do mniejszych detalistów zwiększających skalę działania czy wychodzących z ofertą do zagranicznych e-klientów.

Strona ze szczegółami wydarzenia - Kliknij i zobacz

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły