Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Kobieta w Biznesie vol. 14

Data wydarzenia: 17.01.2017
Miasto: Kraków
Organizator: Motiwator i ContentHouse
Miejsce: Hotel ****Galaxy

17 stycznia dziewczyny do zadań specjalnych, czyli krakowianki biorące biznes we własne ręce, spotkają się w ramach wydarzenia „Kobieta w biznesie”. Gościem specjalnym będzie Klaudia Pingot znana jako SpecBabka.

„Kobieta w Biznesie” to połączenie rozwoju osobistego i biznesowego kobiet. W ramach najbliższego spotkania na scenie wystąpią Katarzyna Bienussa i Diana Drobniak z ContentHouse. Na bazie przewidywanych trendów w marketingu, podpowiedzą jakie działania powinni podjąć przedsiębiorcy, by o ich biznesie usłyszał Internet w 2017 roku.

Klaudia Pingot, gość specjalny wydarzenia, przez lata pracowała w służbach specjalnych, biorąc udział również w działaniach poza granicami kraju. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje obecnie w roli trenera biznesu. Z uczestniczkami spotkania podzieli się tajnikami treningu mentalnego, jaki pomaga budować silne przekonania niezbędne w biznesie oraz karierze zawodowej.

„Kobieta w Biznesie” gromadzi co miesiąc na spotkaniach blisko sto przedsiębiorczy z krakowianek, które chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe i budować wartościowe sieci kontaktów.
Szczegóły dotyczące spotkania „Kobieta w Biznesie” można znaleźć na stronach https://kobietawbiznesie14.evenea.pl/ i http://kobietawbiznesie.pl/.

Organizatorzy:

Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem.
Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

ContentHouse jest agencją full service content marketing, która stawia na dwa komunikacyjne filary: marketing treści (teksty, wideo, działania w social media) oraz mocne wsparcie PR dla Klientów. Narzędzia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą skuteczną synergię.
W badaniu „Agencje interaktywne” z 2016 przeprowadzonym przez Media i Marketing Polska to agencja nr 1 pod względem zadowolenia ze strategii, badań i analiz, zadowolenia z obsługi Klienta oraz opracowania działań ATL.

Strona ze szczegółami wydarzenia - Kliknij i zobacz

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły