Logowanie dla prenumeratorów

Pamiętaj mnie
Nie masz jeszcze prenumeraty Marketer+?
Nic straconego.

Zamów teraz »

×

Szukaj w serwisie

×

Bezpłatny newsletter

Na starcie otrzymasz:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera marketerplus.pl i informacji marketingowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

×

Mobile Trends Conference 2017

Konferencje
Data wydarzenia: 08.03.2017 - 10.03.2017
Miasto: Kraków
Organizator: ClickMaster Polska
Miejsce: Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków

Największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom. Dla ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o mobilnych trendach.

Mobile Trends Conference 2017 to największa w Polsce konferencja o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile.

W dniach 8-10 marca 2017 r. spotkamy się po raz szósty, aby spędzić trzy inspirujące i pasjonujące dni, poświęcone w pełni wszystkiemu, co związane z branżą mobile oraz nowoczesnymi technologiami.

Jeśli zależy Wam na wymianie doświadczeń i networkingu w świetnej atmosferze oraz wiedzy na temat obecnych i nadchodzących trendów w branży, to miejsce dla Was!

W tym roku w gronie prelegentów znajdą się m.in. Rahim Blak, Maciej Budzich, Monika Czaplicka, Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Monika Mikowska czy Paweł Tkaczyk. Nasi prelegenci podczas prelekcji poruszą takie zagadnienia jak mobile marketing, m-commerce, Big Data, soft development, design, cooperation, future technologies, gaming czy apps.

Mobile Trends Conference to miejsce stworzone dla: managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistóœ do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, projektantów i designerów, biznesmanów, właścicieli małych i średnich firm oraz wszystkich pasjonatów branży mobile!

Konferencja trwać będzie trzy dni, a każdego z nich najlepsi prelegenci z Polski poruszą szeroki wachlarz zagadnień po to, aby łączyć, a nie dzielić przedstawicieli różnorodnych gałęzi branży mobile. Interdyscyplinarność i kooperacja są kluczem do sukcesu nowoczesnych firm, dlatego warto wspólnie czerpać wiedzę i inspiracje, aby później móc je realizować w praktyce.

Mobile Trends Awards 2017

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę w zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. Nagrody Mobile Trends Awards są przyznawane corocznie dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. 8 marca 2017 roku statuetki Mobile Trends Awards zostaną wręczone po raz szósty podczas uroczystej gali w Kijów.Centrum w Krakowie. Bądźcie tam wtedy z nami!

Do zobaczenia w marcu!

Więcej informacji na www.2017.mobiletrends.pl

Marketer+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Strona ze szczegółami wydarzenia - Kliknij i zobacz

Newsletter

Mailing obsługuje:

Aktualny numer

Pod Lupą

Social media. Skuteczne praktyki

Z lektury dowiesz się m.in.: jakie trendy panują obecnie w social media, jak pozyskać pierwszych fanów i zwiększać zasięg, jakich błędów musisz się wystrzegać w „społecznościówkach”, jak zaplanować, przeprowadzić i zweryfikować kampanię na Facebooku, jak wykorzystać najnowsze funkcje Facebooka w komunikacji marki, jak napisać regulamin Facebook Lead Ads, jak wykorzystać Stories, czyli nową funkcję Instagrama w sprzedaży, co możesz zyskać dzięki Twitterowi i jak wykorzystać ten kanał w komunikacji, jak skutecznie działać na LinkedIn, jak wdrożyć strategię social selling w B2B i wiele więcej.

Kalendarz Marketera

Popularne artykuły