Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

ClickMeeting
ul. Arkońska 6 / bud. A4
80-387 Gdańsk

PR i Marketing:

pr@clickmeeting.com

clickmeeting.com/pl

Opis

ClickMeeting, czyli Twój Sposób na Webinary, to oparta o przeglądarkę platforma do webinarów, działająca na wszystkich urządzeniach oraz systemach operacyjnych.

Misją firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań do tworzenia skutecznych i intuicyjnych wydarzeń online, tak, aby organizacje mogły: docierać do tysięcy osób jednocześnie, pozyskiwać nowych klientów i edukować w angażujący sposób.

Webinary ClickMeeting doskonale sprawdzają się w:

  • Szkoleniach online,podczas których można dzielić się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi odbiorcami niezależnie od ich lokalizacji.
  • Demonstracjach produktowych i sprzedażowych, oferujących możliwość angażującej prezentacji sposobu działania i zalet, wynikających z korzystania z produktów i usług.
  • E-Learningu i szeroko pojętej edukacji online,ponieważ grupę uczniów i studentów z łatwością można zgromadzić w wirtualnym pokoju, oferującym takie same możliwości jak ćwiczenia czy wykład na żywo.
  • Budowaniu wizerunku marki, gdyż chcąc zbudować silną markę na rynku, należy być w ciągłym kontakcie ze swoimi odbiorcami, dając im jednocześnie możliwość aktywnego udziału, nie biernego odbioru.
  • Spotkaniach biznesowych online– kiedy firma jest rozproszona w różnych miastach lub kontynentach, cotygodniowe spotkania i statusy można szybko, a przede wszystkim bezpiecznie zorganizować w pokoju webinarowym.

W tym wszystkim pomaga szereg interaktywnych funkcji dostępnych w serwisie, które doskonale sprawdzają przed, w trakcie i po webinarze. Użytkownicy mają do dyspozycji m.in.: narzędzie do prezentacji slajdów, obrazów i filmów, a także udostępniania pulpitu, umożliwiającego wspólne przeglądanie dokumentów i współpracę. Dostępne narzędzia analityczne pozwalają zmierzyć skuteczność prowadzonych działań, wyciągnąć z nich wnioski, a w efekcie ulepszać swój biznes.

Dane adresowe

ClickMeeting
ul. Arkońska 6 / bud. A4
80-387 Gdańsk

PR i Marketing:

pr@clickmeeting.com

clickmeeting.com/pl

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę