Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Comarch e-Commerce

E-commerce

Szybki kontakt:

Comarch SA – sektor ERP
ul. Prof. M. Życzkowskiego 29A
31-864 Kraków
https://www.comarch.pl/erp/
tel. 12 684 90 01 wew. 1
info.erp@comarch.pl

Opis

Comarch B2B to innowacyjna platforma do zdalnej obsługi sprzedaży w sektorze Business-to-Business. System współpracuje z Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, co gwarantuje dostępność danych jak stany magazynowe wprost z systemu ERP.

Zawsze aktualna oferty handlowa, która może być inna dla każdego z Twoich klientów. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu ERP wszystkie zmiany i nowości są natychmiast widoczne w pulpicie kontrahenta. Kontrahenci natomiast mają dostęp do oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze. Więcej o funkcjach i możliwościach platformy B2B od Comarch ERP.

Comarch e-Sklep to oprogramowanie sklepu internetowego, które zapewnia szeroki wachlarz możliwości dzięki integracji z systemami Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum. Nasze rozwiązania tworzą zwarty ekosystem pozwalający na obsługę wszystkich procesów handlowych (od stworzenia bazy towarów przez efektywną sprzedaż po fakturowanie i nadanie wysyłki).

Kluczowe zadania biznesowe jak np. wystawianie faktur i rozliczenia z dostawcami zarządzane są z poziomu systemu Comarch ERP zintegrowanego z Comarch e-Sklep . To system ERP w obszarze e-commerce odpowiada m.in. za zarządzanie asortymentem i stanami magazynowymi, realizację zamówień, integrację z kurierami i innymi dostawcami towarów lub usług, integrację z hurtowniami i bazami towarów.

Testuj Comarch e-Sklep za darmo przez 30 dni.

Korzyści

Korzyści dla użytkowników systemów Comarch ERP:

  1. Bezproblemowa integracja z ERP: Comarch ERP Optima, XL, Altum,  ERP XT, a co za tym idzie natychmiastowa synchronizacja z magazynem, księgowością, katalogami ofert, promocjami, zamówieniami u dostawców itd.
  2. Łatwa i szybka personalizacja ofert / grup produktowych oraz cen dla wybranych kontrahentów
  3. Niski próg wejścia: już od 70 zł miesięcznie
  4. Łatwa obsługa
  5. Lokalne wsparcie techniczne poprzez Sieć Partnerów Comarch ERP
  6. Edytor html
  7. Integracja z Allegro, Ceneo, Google Shopping, Wszystko.pl,

Wybrani klienci

Lavard.pl,  Max Fliz, Unitra.pl , SKRA Bełchatów i prawie 1700 innych

Dane adresowe

Comarch SA – sektor ERP
ul. Prof. M. Życzkowskiego 29A
31-864 Kraków
https://www.comarch.pl/erp/
tel. 12 684 90 01 wew. 1
info.erp@comarch.pl

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę