Bestseller!

„Abc marketingu B2B” to obowiązkowa lektura dla marketerów B2B!

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

CONTENT SOLUTIONS sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Pieszycka 5a

50-537 Wrocław

kontakt@contentsolutions.pl

+48 730 302 301

https://contentsolutions.pl/

Opis

KIM JESTEŚMY?

Content Solutions to agencja, która w swoich kompetencjach łączy content marketing, video marketing, SEO i social media.

Tworzymy i wdrażamy strategie content marketingowe, dbamy o nie pod kątem SEO i zapewniamy dystrybucję w kanałach społecznościowych. Pracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami, agencjami i wydawcami, pomagając im w optymalizacji i maksymalizacji efektów.  Dla swoich Klientów wdrożyliśmy ponad 50 strategii, przeprowadziliśmy ponad 200 audytów SEO i zapewniliśmy 257% wzrost sprzedaży.

Chętnie dzielimy się naszym know-how, prowadząc blog i publikując w branżowych serwisach. Jesteśmy też członkiem Stowarzyszenia Content Marketing Polska. Nasze działania zostały docenione w kilku branżowych konkursach. Zdobyliśmy między innymi Srebrne Szpalty (Power of Content Marketing Awards) za strategię content marketingową dla Klienta oraz  Pióra Roku za tworzone przez naszych autorów artykuły. Poznaj nas bliżej!

 

Korzyści

JAK PRACUJEMY?

Rozumiemy, że content marketing nie polega na bezrefleksyjnym tworzeniu treści. Wszelkie nasze działania content marketingowe są częścią przemyślanej i systematycznie wdrażanej oraz weryfikowanej strategii. Nasze priorytety to:

  • dostarczanie skutecznych strategii, poprzedzonych wnikliwą analizą i realizujących cele sprzedażowe Klienta,
  • tworzenie i dystrybucja wartościowego contentu (m.in. artykułów, opisów produktów, grafik, zdjęć i materiałów video) dopasowanego do potrzeb zidentyfikowanej grupy docelowej,
  • realne wsparcie biznesu Klienta poprzez podnoszenie sprzedaży Jego produktów i usług.

W swojej pracy dbamy przede wszystkim o realizację założeń biznesowych naszych Klientów. Zobacz, jak im w tym pomogliśmy – przejrzyj case studies z działań dla Castoramy, Lider Animator i Hekko.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

Wybrani klienci

Odpowiadaliśmy za strategie oraz wdrażaliśmy działania content marketingowe i SEO dla dużych, znanych marek. Mamy doświadczenie w pracy dla wielu branż, między innymi e-commerce, finanse&ubezpieczenia, home&garden, zdrowie&uroda, nieruchomości, parenting. Mamy przyjemność pracować z takimi brandami jak:

Castorama Polska, Allegro, Samsung, BGŻ BNP Paribas, NN Investment Partners, ING Bank Śląski, Leroy Merlin, Zalando, HASCO-LEK, Poczta Polska, Coca Cola, Microsoft, Liberty Direct.

Dane adresowe

CONTENT SOLUTIONS sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Pieszycka 5a

50-537 Wrocław

kontakt@contentsolutions.pl

+48 730 302 301

https://contentsolutions.pl/

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę