Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.

Agencja reklamowaE-commerceWideomarketing

Szybki kontakt:

EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.
ul. Belzacka 176/178
97-300 Piotrków Trybunalski
www.edc.expert

Danuta Misiak
d.misiak@edc.expert
+48 44 306 11 35
+48 661 982 430

 

Opis

Jesteśmy agencją marketingową z nowoczesnym parkiem produkcyjnym oraz własną infrastrukturą informatyczną. Wykorzystujemy nasze interdyscyplinarne kompetencje i doświadczenie w projektowaniu procesów marketingowych, które budują trwałe i nierozerwalne relacje z klientem. W komunikacji wykorzystujemy personalizowane narzędzia, które skutecznie angażują konsumenta, koncentrują się na jego potrzebach i budują wartość. Dynamicznie zarządzamy obiegiem korespondencji masowej, wykorzystując najnowsze technologie druku i personalizacji. Znamy trendy wzornictwa oraz dizajnu i wykorzystujemy je w papierowej i cyfrowej komunikacji z klientem. Projektujemy indywidualne formy direct mail, pracujemy nad identyfikacją wizualną firm, rebrandingiem, tworzymy nowoczesną omnichannelową komunikację marketingową (sms, mms, email, direct mail, strona www, wideo, animacje, media społecznościowe). Projektujemy personalizowane kampanie marketingowe kładąc nacisk na monitoring i raportowanie, a skuteczność kampanii mierzymy poprzez analitykę i badanie każdego elementu komunikacji indywidualnie.

Korzyści

  • lojalność klientów– personalizowane komunikaty dopasowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań klienta budują lojalność klienta wobec marki;
  • wyższa sprzedaż– multikanałowa komunikacja, wzbudza ciekawość klienta, co zdecydowanie zwiększa konwersję z kampanii;
  • efektywność  kosztowa– świadome zarządzanie relacjami z klientem eliminuje nierentowne kontakty i redukuje koszty poprzez precyzyjne docieranie do klientów.

Wybrani klienci

DKMS, Greenpeace, Provident, Santander Consumer Bank, BNP Paribas Bank Polska S.A., Premio Travell, Volkswagen Group, Coccodrillo, Superpharm, Polkomtel.

Dane adresowe

EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.
ul. Belzacka 176/178
97-300 Piotrków Trybunalski
www.edc.expert

Danuta Misiak
d.misiak@edc.expert
+48 44 306 11 35
+48 661 982 430

 

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę