Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

FreshMail
al. 29 listopada 155c
31-406 Kraków
tel. do działu handlowego: 12 617 60 10
e-mail: pomoc@freshmail.pl
www.FreshMail.pl

Opis

FreshMail to nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny system do e-mail marketingu bogaty w narzędzia optymalizacyjne, dzięki którym realizacja kampanii to czysta przyjemność. System ma także FreshMail Designera, dzięki któremu bez pomocy kodera czy grafika sam stworzysz profesjonalny mailing.

Dzięki integracji FreshMaila z wieloma platformami możesz też m.in. wysyłać kampanie SMS-owe, które są nieodłącznym elementem zintegrowanej komunikacji B2B. Po zrealizowanej kampanii możesz śmiało zabrać się za ich analizę, FreshMail ma bowiem rozbudowane raporty zintegrowane z Google Analytics.

FreshMail to także zespół profesjonalistów specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu e-mail marketingu. Ludzie FreshMaila to eksperci podchodzący do swojej pracy z pasją i czerpiący satysfakcję z sukcesów ich klientów. Jednak nie sztuka nazywać się ekspertem, sztuka jest to udowodnić – nam się to udało. Jesteśmy najczęściej nagradzaną w Polsce agencją za kreatywne działania e-mail marketingowe.

Korzyści

FreshMail to wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces. Niezawodny system, dzięki któremu zapewnisz sobie stałą komunikację ze swoimi klientami, ale także wsparcie profesjonalistów. Znamy się na swojej pracy, dostarczyliśmy bowiem ponad 3 miliardy wiadomości do polskich odbiorców i otrzymaliśmy najwięcej nagród i wyróżnień w kategorii e-mail marketing w prowadzonych w Polsce konkursach marketingowych.

Wybrani klienci

InPost, Neckermann, Skoda, PerhapsMe, Duka, Presto

Dane adresowe

FreshMail
al. 29 listopada 155c
31-406 Kraków
tel. do działu handlowego: 12 617 60 10
e-mail: pomoc@freshmail.pl
www.FreshMail.pl

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę