Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

Jet Line
ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
tel. 22 839-78-74
jetline@jetline.pl
jetline.pl

Opis

Jesteśmy ekspertami od komunikacji w przestrzeni, out of home. Realizujemy kampanie outdoorowe, które dają markom wartość, a firmom zysk.

Nasze własne, oryginalne nośniki reklamowe: Motorway, MobiJet, JetBike, CubeBoard i MyLED Warszawa służą komunikacji firm, ich produktów i usług.

Wiemy, że ważne jest, aby informacja o marce pojawiała się u odpowiednich osób we właściwym czasie, we właściwym miejscu, w dobrym otoczeniu i trafionym kontekście.

W ten sposób wspieramy marki.  Angażujemy się w kampanie społeczne, służymy wiedzą i doświadczeniem przy realizacji projektów artystycznych.

Od stycznia 2013 r. prowadzimy Fundację Rejs Odkrywców, która pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem.

Produkty i usługi:

Zwracamy uwagę na marki. Wspieramy ich komunikację z innymi, dbamy o skuteczną i dobrą obecność w przestrzeni.

Zajmujemy się reklamą zewnętrzną, reklamą out of home. Jesteśmy właścicielem sieci Motorway (klasyczne nośniki 12×4 m w spójnej sieci przy trasach i w miastach w całej Polsce) oraz nośników mobilnych, które uzupełniają standardową ofertę outdoorową lub samodzielnie realizują kampanie reklamowe.

Projektujemy i zarządzamy ogólnopolskimi, cyfrowymi kampaniami OOH. Realizujemy kampanie na cyfrowych ekranach LED. Jesteśmy właścicielem i wyłącznym operatorem platformy MyLED, internetowego narzędzia do planowania i realizowania kampanii digital out-of-home (DOOH).

Nośniki mobilne to MobiJety (reklamowe auta z dwiema powierzchniami 6x3m), Jet Bike (niezwykłe rowerki reklamowe z trzema powierzchniami 1,2×1,8m) oraz modułowe CubeBoardy. Rekomendujemy lokalizacje odpowiadające potrzebom, opracowujemy szczegółowe plany realizacji kampanii mobilnych.

Zapewniamy montaż, demontaż i stały monitoring kampanii. Zajmujemy się produkcją plakatów oraz nietypowych elementów przestrzennych.

Korzyści

  • realizacja ogólnopolskich kampanii OOH,
  • docieranie do szerokiej grupy odbiorców,
  • duży wybór nośników OOH,
  • możliwość zrealizowania kampanii bez konieczności wcześniejszej rezerwacji nośnika,
  • dynamiczne zarządzanie parametrami kampanii tj.: częstotliwość, czas trwania,
  • doskonała widoczność nawet w nocy,
  • realizowanie innowacyjnych pomysłów tj.: cross z aplikacjami mobilnymi i mediami społecznościowymi,
  • wsparcie graficzne oraz tworzenie gotowych projektów reklam.

Wybrani klienci

Pracujemy dla największych reklamodawców – za pośrednictwem domów mediowych i na bezpośrednie zlecenie działów marketingu firm. Mieliśmy okazję współpracować m.in. z McDonald’s, OBI, Amazon, Rossmann, Allegro, T-Mobile.

Dane adresowe

Jet Line
ul. Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
tel. 22 839-78-74
jetline@jetline.pl
jetline.pl

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę