Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

Motivation Direct
ul. Czeczota 31
02-607 Warszawa
tel.: +48 22 201 24 56
info@motivationdirect.pl
https://www.motivationdirect.pl/

Opis

Rosnąca popularność elementów gamifikacji w programach motywacyjnych i lojalnościowych sprawia, że potrzebne są nowe i efektywne narzędzia. Klasyczne rozwiązania niestety nie w każdym przypadku będą wystarczająco elastyczne.

Autorska platforma do grywalizacji opracowana przez Motivation Direct jest innowacyjnym i wszechstronnym rozwiązaniem o szerokim zakresie zastosowań od motywacji pracowników i Klientów po programy edukacyjne i lojalnościowe. Oferowane przez firmę funkcjonalności pozwalają na dużą swobodę w konfigurowaniu gry – począwszy od jej wyglądu i fabuły, doboru poziomów i nagród, poprzez segmentację użytkowników, a kończąc na tworzeniu dedykowanych wyzwań i zadań.

Organizator programu sam może wybrać jedną z gotowych fabuł gry, która zostaje dopasowana do jego oczekiwań oraz grupy odbiorców. Każdy ze scenariuszy jest personalizowany pod kątem danego Klienta i jest na tyle rozbudowany oraz „pojemny w czasie” aby umożliwić realizacje długoterminowych programów motywacyjnych i lojalnościowych bez efektu znużenia ze strony Uczestników.

Widok z dedykowanej platformy Motivation Direct do grywalizacji

Wykonując kolejne zadania użytkownicy podobnie jak w klasycznych grach gromadzą na swoim koncie zarówno punkty doświadczenia, jak i wewnętrzną walutę. Pierwsze z nich pozwalają awansować na wyższe poziomy, a tym samym odblokowywać coraz to ciekawsze i ukryte dla innych nagrody. Z kolei waluta jest wymienialna na benefity z bogatego katalogu nagród.

Widok z dedykowanej platformy Motivation Direct do grywalizacji

W ramach programu, administrator może tworzyć zadania i misje nagradzane wirtualną walutą lub punktami doświadczenia. Typowymi zadaniami mogą być: realizacja planów sprzedażowych, wizyty u Klienta, realizacja planów szkoleniowych, wdrożenie nowego projektu, zgłoszenie innowacji w firmie, udział w akcji społecznej, obniżenie kosztów, działa proekologiczne i aktywność sportowa.

Widok z dedykowanej platformy Motivation Direct do grywalizacji

Wbudowane w platformę narzędzia pozwalają także na prowadzenie ciągłej komunikacji z użytkownikami poprzez wiadomości systemowe (push), e-mail, SMS, formularze kontaktowe itp. Za ich pośrednictwem można przypominać odbiorcy o nowych wyzwaniach, osiągnięciach lub przyznanych mu punktach.

Platforma grywalizacyjna Motivation Direct jest dostępna zarówno w wersji webowej jak i formie aplikacji mobilnej.

Korzyści

  • Budowanie lojalności klientów i przywiązania do marki
  • Długoterminowa motywacja pracowników i Klientów
  • Wsparcie dla programów szkoleniowych w firmie lub procesu wprowadzania zmian
  • Aktywizowanie użytkowników i podtrzymywanie ich zainteresowania
  • Akcje sprzedażowe i marketingowe w formie atrakcyjnej gry
  • Zwiększenie sprzedaży
  • Spersonalizowany i elastyczny program lojalnościowy

Dane adresowe

Motivation Direct
ul. Czeczota 31
02-607 Warszawa
tel.: +48 22 201 24 56
info@motivationdirect.pl
https://www.motivationdirect.pl/

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę