Skuteczny marketing przy niskim budżecie

Sprawdź nowy numer i dowiedz się jak działać skutecznie przy ograniczonym budżecie

Zobacz numer

Szybki kontakt:

EDC Expert Direct Communication
ul. Belzacka 176/178
www.edcexpert.pl
www.pinpoint.pl
k.rus@edcexpert.pl
tel. +48 661 20 10 07

Opis

Pinpoint to usługa koncentrująca się precyzyjnym dotarciu do potencjalnego klienta i zbudowania z nim trwałych relacji. Usługa łączy ze sobą 5 personalizowanych kanałów marketingu bezpośredniego: e-mail, SMS, directmail, PURL (personalizowane URL), video . Emerson Direct Communication dodatkowo gwarantuje know – how sprzedażowe jako 6 spersonalizowany element zintegrowanych kampanii marketingowych, zamieniając kampanie marketingowe na kampanie sprzedażowe.

Pinpoint zapewnia synergię najskuteczniejszych narzędzi marketingu bezpośredniego w ramach jednego w pełni integralnego i zautomatyzowanego narzędzia. Dotarcie do klienta z indywidualną ofertą to gwarancja zwiększenia efektywności działań marketingowych, rozwój trwałych i wartościowych relacji z klientami oraz optymalizacji kosztu dotarcia do pojedynczego odbiorcy.

Zintegrowane kampanie pinpoint dedykowane są nie tylko w obszarze B2B, ale także w komunikacji B2C. Indywidualne kampanie stworzone i zrealizowane od podstaw, z personalizowanym komunikatem sprawdzają się w każdej branży: finansowej, ubezpieczeniowej, energetycznej, transportu, przemysłu ciężkiego czy też sektora retail.

Wyniki response rate z kampanii pinpoint sięgają do 50 %, oglądalność personalizowanego video wynosi do 90 %, a sprzedaż wzrasta 10- krotnie.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.pinpoint.pl

Przekonaj się jak działa pinpoint! Zobacz personalizowane video

Korzyści

  • lojalność klientów – personalizowane komunikaty dopasowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań klienta budują lojalność klienta wobec marki;
  • wyższa sprzedaż – multikanałowa komunikacja, wzbudza ciekawość klienta, co zdecydowanie zwiększa konwersję z kampanii;
  • efektywność  kosztowa – świadome zarządzanie relacjami z klientem eliminuje nierentowne kontakty i redukuje koszty poprzez precyzyjne docieranie do klientów.

Dane adresowe

EDC Expert Direct Communication
ul. Belzacka 176/178
www.edcexpert.pl
www.pinpoint.pl
k.rus@edcexpert.pl
tel. +48 661 20 10 07

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę