Bestseller!

„Abc marketingu B2B” to obowiązkowa lektura dla marketerów B2B!

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

support@postfity.com
www.postfity.com

Opis

Postfity to narzędzie do planowania postów na takich portalach jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, VKontakte oraz Xing.

Aplikacja ułatwia regularne planowanie treści wrzucanych do Internetu z dokładnością co do minuty. Doskonale wiadomo, że marketing wymaga systematyczności, pomysłu i oryginalności. Postfity jest narzędziem, które pozwoli wykorzystać te cechy przy promocji Twojej marki. Aplikacja posiada wiele różnych funkcji mających na celu usprawnienie pracy. Z Postfity zarządzanie wszystkimi social mediami jest możliwe w jednym miejscu. Planowanie, czerpanie inspiracji na kolejne wpisy, praca w tzw.’team-ach’, możliwość zaplanowania zdjęcia w tle – to wszystko możesz robić nie opuszczając jednej strony.

Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, warto rozważyć opcję zainstalowania wtyczki Postfity, która pozwala na korzystanie z aplikacji bez konieczności otwierania nowej karty.

plugin_postfity

Dodatkowym atutem jest możliwość analizy późniejszych rezultatów. Możesz zobaczyć efekty swoich działań w perspektywie kilku miesięcy lub kilku dni.

Warto zaznaczyć, że aplikacja Postfity jest dostępna również w wersji mobilnej!
Ułatwia to planowanie postów w podróży lub po prostu umożliwia zarządzanie wszystkimi social mediami z jednego urządzenia.

Postfity oferuje cztery różne pakiety. Możesz wybrać dowolny zależności od potrzeb.

a) Starter – za free

b) Basic – 8USD/ miesiąc

c) Professional – 15USD/ miesiąc

d) Agency – 49 USD/miesiąc

Więcej szczegółów na ta temat znajdziesz tutaj: https://postfity.com/pricing/

Podsumowując, jeśli zajmujesz się koordynacją mediów społecznościowych – czy to z pasji czy zawodowo – Postfity jest narzędziem idealnym dla Ciebie. Organizacja i dobry plan to podstawa w efektywnym działaniu!

 

Korzyści

Korzyści wynikające z korzystania z Postfity: oszczędność czasu, regularność działań w social mediach, możliwość planowania z jednego urządzenia gdziekolwiek jesteś.

Dane adresowe

support@postfity.com
www.postfity.com

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę