Bestseller!

„Abc marketingu B2B” to obowiązkowa lektura dla marketerów B2B!

Dowiedz się więcej

Szybki kontakt:

SARE
Raciborska 35a
44-200 Rybnik
48 801 667 273
nb@sare.pl
marketing@sare.pl
www.sare.pl

Opis

Wiemy jak ważna jest szybka, spersonalizowana i skuteczna komunikacja z klientem. Aby tego dokonać potrzebne jest profesjonalne narzędzie, które dzięki innowacyjnemu zarządzaniu jest w stanie podwyższyć wskaźniki konwersji nawet o 100%.

Właśnie taki jest system SARE – ciągle rozbudowywany i tworzony pod potrzeby klientów, którzy nieustannie inspirują nas do działania. Nie jesteśmy firmą, – jesteśmy silnym zespołem specjalistów w swoim fachu, który dostarcza narzędzie do e-marketingu i marketing automation. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klientów, którym służymy radą i pomagamy osiągać wzrosty sprzedaży.

Nasze narzędzia obejmują prowadzenie zaawansowanych kampanii marketing automation. Posiadamy własny moduł wysyłki SMS wraz z kanałem zwrotnym, podpowiadamy jak prosto przeprowadzić konkursy i budować programy lojalnościowe. System SARE doskonale sprawdza się także w komunikacji wewnętrznej oraz jakże ważnych relacjach inwestorskich.

Oferujemy zawansowane narzędzie do komunikacji omnichannel – SAREhub, które umożliwia skuteczną i spersonalizowaną komunikację nawet z anonimowymi użytkownikami stron internetowych, a także odzyskiwania porzuconych koszyków i wsparcia sprzedaży.

Autorskie oprogramowanie, służące do prowadzenia precyzyjnej komunikacji daje niemal nieograniczone możliwości. Ciągle się rozwijamy, a oferowane przez nas funkcjonalności i rozwiązania umożliwiają wielokanałową komunikację oraz integrację z systemami typu call center, CRM, ERP, drukarniami cyfrowymi czy platformami sklepów internetowych.

Korzyści

  • autorski system
  • zaawansowana technologia
  • kompleksowa obsługa

Dane adresowe

SARE
Raciborska 35a
44-200 Rybnik
48 801 667 273
nb@sare.pl
marketing@sare.pl
www.sare.pl

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę