Psychologia konsumenta i neuromarketing w praktyce

210 stron praktycznej wiedzy!

Zobacz numer

Array

Szybki kontakt:

sellsmart.pl
ul. Szczecińska 14, 20-724 Lublin
tel. 81 527 64 93, 502 269 212
e-mail: kontakt@sellsmart.pl
www.sellsmart.pl

Opis

Program do prowadzenia własnego sklepu online o uznanej renomie w branży informatycznej (ponad 3 tys. sprzedanych licencji). Od 2006 roku nieustannie rozwijany i wzbogacany o kolejne integracje i funkcjonalności. Analiza rynku i potrzeb (zarówno sprzedających, jak i kupujących) w połączeniu z aktualnymi trendami obowiązującymi w internecie czynią niniejszą aplikację jedną z najbardziej stabilnych, niezawodnych i bezpiecznych.

Liczne integracje i najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają wydobyć pełnię możliwości zaawansowanej platformy e-biznesowej, automatyzując proces sprzedaży i czyniąc go jeszcze bardziej przejrzystym.

Jedyna w swoim rodzaju funkcja smartoffer pozwala gromadzić i wykorzystywać informacje na temat zachowań poszczególnych użytkowników.

Całość dopełnia dynamiczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu o wysoką pozycję w Google’u właściciel sklepu może być spokojny.

Od zainstalowania programu na serwerze do osiągania realnych zysków z handlu w sieci dzieli tylko kilka kroków. Dzięki Sellsmart sprzedawanie w internecie może być jeszcze prostsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Korzyści

  • prosty, intuicyjny i nowoczesny program do prowadzenia sklepu www,
  • smartoffer – system zbierający informacje o zachowaniach poszczególnych klientów odwiedzających sklep, na podstawie których sklep generuje maile z sugerowanymi promocyjnymi ofertami dla każdego z nich,
  • możliwość porównania kilku produktów z danej kategorii z uwzględnieniem ich cech i specyfikacji,
  • rozbudowany, w pełni zarządzalny filtr produktów,
  • możliwość dowolnej personalizacji szaty graficznej sklepu,
  • automatyczne i ręczne SEO (optymalizacja pod kątem Google),
  • zgodność z Google Mobile, prawem polskim, europejskim i GIODO
  • …i wiele więcej!

Wybrani klienci

Beata i BAJM, W.Śliwiński, Straż Miejska w Lublinie, Prokuratura Apelacyjna w Lublinie, Inbud-Faro, Tabal, Farbud, Agmar, Bank BPS, Mleczarnia Michów, Materne, Rolmax, Prokuratury Okręgowe m.in. w Lublinie, Zamościu i Siedlcach

Dane adresowe

sellsmart.pl
ul. Szczecińska 14, 20-724 Lublin
tel. 81 527 64 93, 502 269 212
e-mail: kontakt@sellsmart.pl
www.sellsmart.pl

Oferta specjalna

5% rabatu na sklep internetowy dla czytelników „Marketer+”, kod: marketerplus

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę