Skuteczny marketing przy niskim budżecie

Sprawdź nowy numer i dowiedz się jak działać skutecznie przy ograniczonym budżecie

Zobacz numer

SEMSTORM

Array

Szybki kontakt:

SEMSTORM International Sp. z o.o.
ul. Walczyka 7
02-849 Warszawa
tel. 534 290 564
e-mail: support@semstorm.com
www.semstorm.com

Opis

SEMSTORM to profesjonalne polskie narzędzie wspierające efektywny marketing w wyszukiwarkach. Dostarczając danych o widoczności witryn oraz informacji przydatnych do uruchomienia i prowadzenia kampanii SEO i PPC, stanowi źródło wiedzy zarówno dla właścicieli sklepów online, stron internetowych, jak pozycjonerów czy agencji marketingowych.

Odpowiednia budowa systemu pozwala na wygenerowanie zaawansowanych raportów w kilka sekund, a dzięki nowoczesnej filtracji dostęp do najistotniejszych danych wymaga zaledwie kilku kliknięć.

350x300_1a 350x300_2b 350x300_3c

System umożliwia m.in. codzienne monitorowanie fraz, analizę słów kluczowych pod kątem ich miesięcznej liczby wyszukiwań czy szczegółowe porównanie z konkurencją. Podpowiada, które frazy rzeczywiście przynoszą ruch na stronach internetowych oraz jak inne sklepy redagują swoje komunikaty reklamowe. Udostępnia informacje o cenach produktów konkurencji oraz monitoring prowadzonych przez nią działań marketingowych.

Również działania w zakresie content marketingu z naszym systemem staną się bardziej efektywne. Skorzystanie z 400-milionowej bazy słów poskutkuje otrzymaniem informacji, czego w powiązaniu z daną frazą poszukują internauci. To z kolei pozwoli tworzyć treści w myśl ich potrzeb – unikalne artykuły oraz opisy produktów.
Wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na światowym rynku, wspieramy także biznes lokalny, dzięki badaniu wyników mobilnych z uwzględnieniem geolokalizacji.
Każdego dnia, wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, rozbudowujemy zaawansowane funkcjonalności systemu.

Korzyści

Dzięki pracy z SEMSTORM zwiększysz zyski, dotrzesz do nowych klientów, podniesiesz wydajność pracy i oszczędzisz czas. Z nami szybko sprawdzisz, co robią Twoi konkurenci, i przeanalizujesz dowolnie wybraną stronę internetową bez zbędnego wysiłku. Obszerna baza danych SEMSTORM dostarczy Ci wyczerpujących wskazówek niezbędnych do pozostania na szczycie wyników wyszukiwań.

Wybrani klienci

Agora, Murator, Itaka, Money.pl i Pyszne.pl

Dane adresowe

SEMSTORM International Sp. z o.o.
ul. Walczyka 7
02-849 Warszawa
tel. 534 290 564
e-mail: support@semstorm.com
www.semstorm.com

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę