40 WYDANIE M+!

Zyskaj praktyczną wiedzę o e-mail marketingu i automatyzacji

Sprawdź!

Szybki kontakt:

User.com
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
email: contact@user.com
telefon: +48 790 793 199
https://user.com

Opis

User.com to zintegrowany system do automatyzacji marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, pozwalający na zwiększenie zaangażowania, zadowolenia użytkownika, a także konwersji na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Jedną z głównych zaletą platformy jest dostarczenie środowiska stanowiącego centrum zarządzania komunikacją i relacjami (bez konieczności wykorzystania dodatkowych narzędzi), którego podstawę tworzy rozbudowany silnik automatyzacji. Sprawia to, że praca przebiega sprawniej, bez niepotrzebnego marnowania czasu na zarządzanie lub przekazywanie informacji między działami.

Od pierwszego wejścia użytkownika na stronę internetową, User.com zapisuje w CRM dane o każdej interakcji, co umożliwia automatyczną segmentację i personalizację doświadczenia odbiorcy. Dokładne dane nt. leadów/klientów w połączeniu z 9 dostępnymi kanałami komunikacji (m.in. e-mail, czat i czatbot, powiadomienia push, pop-upy), dają możliwość pełnego wykorzystania potencjału rozwojowego firmy.

Dzięki takim rozwiązaniom marki budują bardziej wartościowe relacje, odpowiadając na realne potrzeby swoich odbiorców. W efekcie wzrasta zarówno ROI, sprzedaż oraz lojalność klientów.

Aplikacja wyposażona jest w prosty w użyciu, intuicyjny interfejs, dzięki któremu w krótkim czasie odnajdują się nawet mniej doświadczeni pracownicy.

Korzyści

  • lepsze poznanie potrzeb klientów,
  • wzrost zaangażowania użytkowników,
  • wyższa konwersja i sprzedaż,
  • oszczędność czasu,
  • łatwiejsze zarządzanie komunikacją i relacjami.

Wybrani klienci

BNP Paribas Polska, Apart, Estyl

Dane adresowe

User.com
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
email: contact@user.com
telefon: +48 790 793 199
https://user.com

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę