40 WYDANIE M+!

Zyskaj praktyczną wiedzę o e-mail marketingu i automatyzacji

Sprawdź!

EasyNotes – innowacyjne notesy elektrostatyczne

Żółte karteczki z klejem zna każdy. Niezbędne w biurze, w domu, w szkole, ale łatwo się odklejają i gubią. Firma Symbio Media Group stworzyła więc notesy nowej generacji bez kleju, działające na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych. Można je wykorzystać na wiele sposobów!

EasyNotes – innowacyjne notesy elektrostatyczne

Żółte karteczki z klejem zna każdy. Niezbędne w biurze, w domu, w szkole, ale łatwo się odklejają i gubią. Firma Symbio Media Group stworzyła więc notesy nowej generacji bez kleju, działające na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych. Można je wykorzystać na wiele sposobów!

EasyNotes są innowacyjne, bo wykorzystują właściwości ładunków elektrostatycznych i przyczepiają się praktycznie do każdego podłoża. Notesy elektrostatyczne to prawdziwa rewolucja w biurze, na szkoleniu czy w domu, bo kolorowe karteczki można odklejać i przyklejać wielokrotnie, i to w różnych miejscach – bez obawy, że się odkleją!

easy notes notesy elektrostatyczneJak to działa?

Na karteczce zapisujesz informację długopisem lub markerem i przyklejasz ją w dowolnym miejscu – gdzie tylko chcesz. Karteczka przyczepia się m.in. do gładkich ścian, cegieł, drewna, mebli, szkła, luster, tablic. Dzięki wykorzystaniu oddziaływań elektrostatycznych karteczki można przesuwać, odklejać i przyklejać, a tym samym używać ich wielokrotnie w różnych miejscach.


PAMIĘTAJ

Karteczki EasyNotes to:
Łatwa aplikacja – karteczki elektrostatyczne można wielokrotnie przyczepiać na dowolnej powierzchni. Łatwo i szybko można je odklejać, przesuwać i przyklejać w innym miejscu. Dzięki temu jednej karteczki można używać wielokrotnie.
Ekologia i zero kleju – nowatorskie karteczki działają na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych: przyczepiają się do podłoża dzięki właściwościom ładunków elektrostatycznych.
Brak śladów – karteczki EasyNotes nie pozostawiają żadnych śladów i nie niszczą powierzchni, do której były przyklejone.


EasyNotes są niezastąpione podczas szkoleń, spotkań biznesowych i coachingowych, burz mózgów wewnątrz firmy. Uczestnicy spotkań mogą zapisywać swoje pomysły na pojedynczych karteczkach, dowolnie je przesuwać i układać na ścianie lub tablicy, tak aby stworzyć najlepsze rozwiązanie. W proces twórczy może się zaangażować cały zespół, bo EasyNotes są stworzone do aktywizowania, stymulowania twórczego myślenia i pracy w grupie. W procesie przyczepiania i przesuwania karteczek ciekawe idee układają się w jedną całość!

EasyNotes w Twojej firmie

Notesy elektrostatyczne świetnie sprawdzą się także jako gadżety reklamowe. Na okładce notesu można nanieść logo firmy i inne podstawowe informacje. Do zadrukowania są aż cztery strony okładki. EasyNotes to nietypowy gadżet reklamowy, który można zabrać ze sobą do biura, na spotkanie, na szkolenie. Niesie ogromny potencjał marketingowy i od Ciebie zależy, czy wykorzystasz go na spotkaniu z klientem, żeby zaprezentować swój produkt, czy podarujesz go jako prezent.

Innowacyjne karteczki EasyNotes są dostępne aż w ośmiu kolorach. Do wyboru są też dwa warianty okładki notesu i cztery rozmiary standardowe. Na specjalne życzenie można stworzyć swój własny, spersonalizowany notes elektrostatyczny – np. z logo firmy – i zaskoczyć klientów niestandardowym rozwiązaniem, a zarazem praktycznym gadżetem.

Zamów bezpłatne próbki!
www.symbiomedia.eu

 

 


Tekst pochodzi z dodatku „Gadżety reklamowe i upominki biznesowe. Inspiracje 2019”, który ukazał się w wydaniu wrzesień – październik 2019 Marketera+.

Artykuł pochodzi z

wydania drukowanego 4/2019

Kup ten numer

Polecane prezentacje i narzędzia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę