Zobacz nowy numer!

Planuj, wdrażaj i optymalizuj skuteczne kampanie z influencerami

Sprawdź!

EasyNotes – innowacyjne notesy elektrostatyczne

Żółte karteczki z klejem zna każdy. Niezbędne w biurze, w domu, w szkole, ale łatwo się odklejają i gubią. Firma Symbio Media Group stworzyła więc notesy nowej generacji bez kleju, działające na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych. Można je wykorzystać na wiele sposobów!

EasyNotes – innowacyjne notesy elektrostatyczne

Żółte karteczki z klejem zna każdy. Niezbędne w biurze, w domu, w szkole, ale łatwo się odklejają i gubią. Firma Symbio Media Group stworzyła więc notesy nowej generacji bez kleju, działające na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych. Można je wykorzystać na wiele sposobów!

EasyNotes są innowacyjne, bo wykorzystują właściwości ładunków elektrostatycznych i przyczepiają się praktycznie do każdego podłoża. Notesy elektrostatyczne to prawdziwa rewolucja w biurze, na szkoleniu czy w domu, bo kolorowe karteczki można odklejać i przyklejać wielokrotnie, i to w różnych miejscach – bez obawy, że się odkleją!

easy notes notesy elektrostatyczneJak to działa?

Na karteczce zapisujesz informację długopisem lub markerem i przyklejasz ją w dowolnym miejscu – gdzie tylko chcesz. Karteczka przyczepia się m.in. do gładkich ścian, cegieł, drewna, mebli, szkła, luster, tablic. Dzięki wykorzystaniu oddziaływań elektrostatycznych karteczki można przesuwać, odklejać i przyklejać, a tym samym używać ich wielokrotnie w różnych miejscach.


PAMIĘTAJ

Karteczki EasyNotes to:
Łatwa aplikacja – karteczki elektrostatyczne można wielokrotnie przyczepiać na dowolnej powierzchni. Łatwo i szybko można je odklejać, przesuwać i przyklejać w innym miejscu. Dzięki temu jednej karteczki można używać wielokrotnie.
Ekologia i zero kleju – nowatorskie karteczki działają na zasadzie oddziaływań elektrostatycznych: przyczepiają się do podłoża dzięki właściwościom ładunków elektrostatycznych.
Brak śladów – karteczki EasyNotes nie pozostawiają żadnych śladów i nie niszczą powierzchni, do której były przyklejone.


EasyNotes są niezastąpione podczas szkoleń, spotkań biznesowych i coachingowych, burz mózgów wewnątrz firmy. Uczestnicy spotkań mogą zapisywać swoje pomysły na pojedynczych karteczkach, dowolnie je przesuwać i układać na ścianie lub tablicy, tak aby stworzyć najlepsze rozwiązanie. W proces twórczy może się zaangażować cały zespół, bo EasyNotes są stworzone do aktywizowania, stymulowania twórczego myślenia i pracy w grupie. W procesie przyczepiania i przesuwania karteczek ciekawe idee układają się w jedną całość!

EasyNotes w Twojej firmie

Notesy elektrostatyczne świetnie sprawdzą się także jako gadżety reklamowe. Na okładce notesu można nanieść logo firmy i inne podstawowe informacje. Do zadrukowania są aż cztery strony okładki. EasyNotes to nietypowy gadżet reklamowy, który można zabrać ze sobą do biura, na spotkanie, na szkolenie. Niesie ogromny potencjał marketingowy i od Ciebie zależy, czy wykorzystasz go na spotkaniu z klientem, żeby zaprezentować swój produkt, czy podarujesz go jako prezent.

Innowacyjne karteczki EasyNotes są dostępne aż w ośmiu kolorach. Do wyboru są też dwa warianty okładki notesu i cztery rozmiary standardowe. Na specjalne życzenie można stworzyć swój własny, spersonalizowany notes elektrostatyczny – np. z logo firmy – i zaskoczyć klientów niestandardowym rozwiązaniem, a zarazem praktycznym gadżetem.

Zamów bezpłatne próbki!
www.symbiomedia.eu

 

 


Tekst pochodzi z dodatku „Gadżety reklamowe i upominki biznesowe. Inspiracje 2019”, który ukazał się w wydaniu wrzesień – październik 2019 Marketera+.

Artykuł pochodzi z

wydania drukowanego 4/2019

Kup ten numer

Polecane prezentacje i narzędzia:

FreshMail

FreshMail to nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny system do e-mail marketingu bogaty w narzędzia optymalizacyjne, dzięki którym realizacja kampanii to czysta przyjemność. System ma także FreshMail Designera, dzięki któremu bez pomocy kodera czy grafika sam stworzysz profesjonalny mailing.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę