Zobacz teraz!

Planowanie budżetu i pomiar efektywności działań marketingowych

Dowiedz się więcej

7 bestsellerów „Marketera+” na 7 urodziny

Jesteśmy z Wami, Drodzy Czytelnicy, już 7 lat. Czas szybko upływa, a my szybko się rozwijamy. Pierwsze kroki w branży marketingowej mamy już dawno za sobą, ale zawsze będziemy o nich pamiętać. Wyrośliśmy na dojrzały, ukształtowany i w pełni profesjonalny magazyn.

7 bestsellerów „Marketera+” na 7 urodziny

Jesteśmy z Wami, Drodzy Czytelnicy, już 7 lat. Czas szybko upływa, a my szybko się rozwijamy. Pierwsze kroki w branży marketingowej mamy już dawno za sobą, ale zawsze będziemy o nich pamiętać. Wyrośliśmy na dojrzały, ukształtowany i w pełni profesjonalny magazyn.

Dajemy wam najnowszą wiedzę, sprawdzone rozwiązania, praktyczne wskazówki – a to wszystko w przystępnej, przejrzystej i przyjemnej dla oka formie. Zobaczcie, jakie bestsellery Marketera+ czekają.

Chcemy, żeby było wam z nami tak dobrze, jak nam jest z wami :)

Spójrzcie, jak się dla was staraliśmy przez te lata. Poniżej znajdziecie te wydania naszego magazynu, które cieszyły się największą popularnością i uzyskały status bestsellerów.

Jak usprawnić e-commerce w B2B i B2C w 2018 roku – Marketer+ 4(27) 2017

marketer-okladka - 7 bestsellerów na 7 urodziny „Marketera+”

W tym numerze podajemy receptę na sukces w e-commerce. Możecie się dowiedzieć, nie tylko, co zrobić, by zwiększyć sprzedaż w 2018 roku, ale także, czego należy się wystrzegać, aby nie stracić klientów.

Sprawdź numer w naszym sklepie

Płatne kampanie w social mediach krok po kroku – Wydanie specjalne 2017

 

 

Płatne kampanie w social media - 7 bestsellerów na 7 urodziny „Marketera+”

 

To jeden z naszych ulubionych numerów, z ilości sprzedanychegzemplarzy wnioskujemy, że był również waszym numerem 1. Nic dziwnego, social media stały się nieodłącznym elementem naszego życia, a wiedza, jak samodzielnie i skutecznie prowadzić płatne kampanie na Facebooku, Instagramie i YouTubie, jest bezcenna.

Tak mówiło Kava Studio:

„Marketer+” jest naszą stałą lekturą. Co rusz w firmie wybuchają afery o zagubionym, różowym numerze gazety, w której dokładnie wyjaśnione było, jak skutecznie promować posty na Facebooku. Wiemy, że nie można się kłócić, ale Marketer jest tak dobry, że puszczają nam nerwy.

Ten bestseller doczekał się nawet własnego mema :)

Sprawdź numer w naszym sklepie

Jak tworzyć przekaz do klienta? Skuteczna komunikacja i promocja – Marketer+ 1(24) 2017

 

 

 

Jak tworzyć przekaz do klienta - 7 bestsellerów "Marketera+" na 7 urodzinyTen numer to baza, fundament, filar i trzon. Jakbyśmy tego nie nazwali, dla każdego marketera będzie niezwykle cennym źródłem wiedzy decydującej o powodzeniu komunikacji marki.

Sprawdź numer w naszym sklepie

Social media. Skuteczne praktyki – Marketer+ 4(23) 2016

Social media, skuteczne praktyki - 7 bestsellerów Marketera+ na 7 urodzinyZebraliśmy tu oryginalne pomysły, trafne przykłady i konkretne porady na temat marketingu oraz sprzedaży w social mediach. Możecie się tylko inspirować albo po prostu ściągać od naszych ekspertów najlepsze sposoby działania. W tym przypadku to nie tylko dozwolone, ale nawet wskazane.
Sprawdź numer w naszym sklepie

E-commerce – kompendium wiedzy. Skuteczna sprzedaż w internecie – Wydanie specjalne 2016

Ten numer to solidna dawka wskazówek, jak przeprowadzić klienta przez ścieżkę zakupową i jak uniknąć konkurowania z innymi sklepami jedynie za pomocą ceny.
Sprawdź numer w naszym sklepie

Skuteczna kampania reklamowa w internecie krok po kroku – Marketer+ 1 (20) 2016

Kampania reklamowa w internecie - 7 bestsellerów Marketera+ na 7 urodziny

Wiele dobrego usłyszeliśmy od was o tym numerze. Dziękujemy. Po raz kolejny potwierdziło się, że Marketer+ jest potrzebny i ważny. Pracowaliśmy ciężko, by pokazać wam najlepszy sposób na kampanię reklamową w internecie.
Sprawdź numer w naszym sklepie

Marketing i sprzedaż w sektorze B2B – Wydanie specjalne 2015

Marketing i sprzedaż w sektorze B2B - 7 bestsellerów Marketera+ na 7 urodziny

To kompendium wiedzy na temat skutecznego marketingu i sprzedaży w segmencie B2B. Nic dodać, nic ująć. Sprawdźcie sami.
Sprawdź numer w naszym sklepie

7 urodziny „Marketera+” to dla nas doskonała okazja, by podziękować wam, Drodzy Czytelnicy, za zaangażowanie, wsparcie, a czasem wytknięcie błędów, bo zdarzają się najlepszym. Oczywiście niczego by nie było, jak mawiał klasyk :) gdyby nie nasi eksperci, którzy tak chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dziękujemy.

Wierzymy, że siódemka będzie dla nas szczęśliwa.

Życzymy wam i sobie ciągłej frajdy ze zdobywania wiedzy i umiejętności. Obyśmy wspólnie rozwijali się przynajmniej przez 7 kolejnych lat.

Polecane prezentacje i narzędzia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę