Skuteczny marketing przy niskim budżecie

Sprawdź nowy numer i dowiedz się jak działać skutecznie przy ograniczonym budżecie

Zobacz numer

Gotowy sklep internetowy sposobem na szybki start w e-commerce

Gotowy sklep internetowy sposobem na szybki start w e-commerce

Gotowy sklep internetowy to intuicyjne zarządzanie, szybka edycja grafiki, liczne darmowe integracje i hurtownie dropshipping – to zalety, które wyróżniają platformę sklepów internetowych Sky-Shop.pl na tle innych oprogramowań do prowadzenia sklepów internetowych. Dlaczego warto skorzystać właśnie z niej?

Intuicyjny panel do zarządzania sklepem

Na każdy sprawnie działający, wygodny w obsłudze sklep internetowy składa się wiele funkcjonalności i integracji z których korzysta się codziennie. Są one nieodzownym elementem tego typu oprogramowania. Dlatego warto przyłożyć do tego dużo uwagi jak działa panel administracyjny sklepu gdyż będziemy w nim spędzać sporo czasu. Powinien działać szybko, płynnie, a większość funkcji powinna być łatwa do znalezienia.

Sky-Shop.pl cechuje strukturalny, logiczny układ funkcjonalności. Jest on powiązany z systemem podpowiedzi, co sprawia, że użytkowanie platformy jest intuicyjne, a więc bardzo szybkie do opanowania zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych sprzedawców. Obsługując tę platformę, można odnieść wrażenie, że pracuje się z lokalną aplikacją, a nie z systemem serwerowym w chmurze.

Grafika sklepu – personalizacja w czasie rzeczywistym

Nie trzeba być zawodowym grafikiem, by z pomocą wygodnego w obsłudze panelu stworzyć zachwycającą oprawę wizualną sklepu internetowego. W Sky-Shop.pl jednym kliknięciem można wybrać gotowy, profesjonalny responsywny szablon sklepu – w cenie oprogramowania, bez dopłat.

Dla tych, którzy wolą samodzielnie kreować grafikę, przygotowane zostało narzędzie edycji grafiki w czasie rzeczywistych. Co bardzo istotne – elementy graficzne można podmieniać on-line, dzięki czemu nowe elementy poprawiające widok e-sklepu dostrzegalne są niemal natychmiast.

Integracje z ponad 141 hurtowniami i 41 hurtowniami dropshipping

Inwestycja w przestrzeń magazynową i odpowiedni zasób towaru spędza wielu właścicielom e-sklepów sen z powiek. Jest na to wygodne, nowoczesne rozwiązanie – sprzedaż w modelu dropshipping.

Pozwala on zamówiony przez klienta towar wysłać bezpośrednio z hurtowni do klienta docelowego, a tym samym zaoszczędzić na zakupie i składowaniu nadmiaru produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz prowadzić sklep internetowy w domu w międzyczasie zajmować się innymi sprawami, jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi którzy mają mało czasu lub zajmują się dziećmi w domu.

Moduł integracji z hurtowniami oferowany przez Sky-Shop.pl to miliony produktów z bardzo wielu branż, gotowych do natychmiastowej sprzedaży. Jakie korzyści zyskuje właściciel e-sklepu decydujący się na system dropshipping?

  • łatwy start (aktualnie korzystać może ze 141 zintegrowanych hurtowni w tym 41 hurtowni dropshippingowych);
  • automatyczną aktualizację stanów magazynowych do 8x na dobę;
  • pełną kontrolę marż i zysków na produktach;
  • łatwość obsługi (automatyczne aktualizacje ilości, zdjęć, opisów, tytułów, parametrów).

W testach wydajnościowych mechanizm integracji Sky-Shop.pl bez problemu radził sobie z aktualizacją 1 000 000 produktów bez wpływu na działanie całej aplikacji.

Allegro – integracja dwukierunkowa

Właściciele sklepów internetowych wiedzą, jak istotne jest, by oprogramowanie ich e-sklepów zapewniało pełną integrację z platformą aukcyjną Allegro. Prawdziwą wartością jest integracja dwukierunkowa tzn. taka która nie tylko pozwala wystawić produkty ze sklepu internetowego na aukcjach Allegro, ale też potrafi pobrać aktualne aukcje i zamówienia do panelu administratora i zarządzać nimi z poziomu e-sklepu. Poziom integracji platformy Sky-Shop.pl z portalem Allegro pozytywnie zaskakuje. Wystawianie i pobieranie aukcji to dopiero początek.

W pakiecie otrzymuje się takie użyteczne i zaawansowane funkcje jak:

  • masowe wystawienia produktów i ponawianie aukcji,
  • grupowanie zamówień,
  • tworzenie nieograniczonej liczby kont Allegro w sklepie,
  • własne szablony aukcji.

E-commerce dla każdego?

Sklepy internetowe to niezwykle szybko rozwijający się sektor biznesu który rozwija się dynamiczne rok do roku w tempie dwucyfrowym. Oprogramowanie sklepu internetowego powinno zapewniać wszystkie narzędzia niezbędne do wygodnego, efektywnego prowadzenia e-biznesu. Dzięki platformie Sky-Shop.pl każdy ma w zasięgu ręki najnowszą technologię dostępną w chmurze (SaaS) pozwalającą w krótkim czasie zostać liczącym się uczestnikiem sprzedaży internetowej.

Koszt prowadzenia sklepu internetowego to tylko 45 zł netto/miesięcznie. W zamian otrzymuje się w pełni działające oprogramowanie sklepu internetowego wraz z hostingiem sklepu oraz skrzynek e-mail. Przez cały czas działania sklepu klient posiada dostęp do wsparcia technicznego drogą telefoniczną oraz e-mail co jest wielkim atutem takiego rozwiązania. Będziesz musiał skupić się na rozwoju swojego sklepu i marketingu, obsługa Sky-Shop zapewni kompleksowe wsparcie techniczne, rozwój oprogramowania i stabilność sklepu przez cały czas. Droga do e-commerce nigdy nie była tak prosta.

baner_sky-shop

 

Artykuł promocyjny

Polecane prezentacje i narzędzia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę