Musisz wiedzieć!

Jak skutecznie generować wartościowe leady i pozyskiwać klientów w b2b i b2c

Zobacz nowy numer!

Gotowy sklep internetowy sposobem na szybki start w e-commerce

Gotowy sklep internetowy sposobem na szybki start w e-commerce

Gotowy sklep internetowy to intuicyjne zarządzanie, szybka edycja grafiki, liczne darmowe integracje i hurtownie dropshipping – to zalety, które wyróżniają platformę sklepów internetowych Sky-Shop.pl na tle innych oprogramowań do prowadzenia sklepów internetowych. Dlaczego warto skorzystać właśnie z niej?

Intuicyjny panel do zarządzania sklepem

Na każdy sprawnie działający, wygodny w obsłudze sklep internetowy składa się wiele funkcjonalności i integracji z których korzysta się codziennie. Są one nieodzownym elementem tego typu oprogramowania. Dlatego warto przyłożyć do tego dużo uwagi jak działa panel administracyjny sklepu gdyż będziemy w nim spędzać sporo czasu. Powinien działać szybko, płynnie, a większość funkcji powinna być łatwa do znalezienia.

Sky-Shop.pl cechuje strukturalny, logiczny układ funkcjonalności. Jest on powiązany z systemem podpowiedzi, co sprawia, że użytkowanie platformy jest intuicyjne, a więc bardzo szybkie do opanowania zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych sprzedawców. Obsługując tę platformę, można odnieść wrażenie, że pracuje się z lokalną aplikacją, a nie z systemem serwerowym w chmurze.

Grafika sklepu – personalizacja w czasie rzeczywistym

Nie trzeba być zawodowym grafikiem, by z pomocą wygodnego w obsłudze panelu stworzyć zachwycającą oprawę wizualną sklepu internetowego. W Sky-Shop.pl jednym kliknięciem można wybrać gotowy, profesjonalny responsywny szablon sklepu – w cenie oprogramowania, bez dopłat.

Dla tych, którzy wolą samodzielnie kreować grafikę, przygotowane zostało narzędzie edycji grafiki w czasie rzeczywistych. Co bardzo istotne – elementy graficzne można podmieniać on-line, dzięki czemu nowe elementy poprawiające widok e-sklepu dostrzegalne są niemal natychmiast.

Integracje z ponad 141 hurtowniami i 41 hurtowniami dropshipping

Inwestycja w przestrzeń magazynową i odpowiedni zasób towaru spędza wielu właścicielom e-sklepów sen z powiek. Jest na to wygodne, nowoczesne rozwiązanie – sprzedaż w modelu dropshipping.

Pozwala on zamówiony przez klienta towar wysłać bezpośrednio z hurtowni do klienta docelowego, a tym samym zaoszczędzić na zakupie i składowaniu nadmiaru produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz prowadzić sklep internetowy w domu w międzyczasie zajmować się innymi sprawami, jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi którzy mają mało czasu lub zajmują się dziećmi w domu.

Moduł integracji z hurtowniami oferowany przez Sky-Shop.pl to miliony produktów z bardzo wielu branż, gotowych do natychmiastowej sprzedaży. Jakie korzyści zyskuje właściciel e-sklepu decydujący się na system dropshipping?

  • łatwy start (aktualnie korzystać może ze 141 zintegrowanych hurtowni w tym 41 hurtowni dropshippingowych);
  • automatyczną aktualizację stanów magazynowych do 8x na dobę;
  • pełną kontrolę marż i zysków na produktach;
  • łatwość obsługi (automatyczne aktualizacje ilości, zdjęć, opisów, tytułów, parametrów).

W testach wydajnościowych mechanizm integracji Sky-Shop.pl bez problemu radził sobie z aktualizacją 1 000 000 produktów bez wpływu na działanie całej aplikacji.

Allegro – integracja dwukierunkowa

Właściciele sklepów internetowych wiedzą, jak istotne jest, by oprogramowanie ich e-sklepów zapewniało pełną integrację z platformą aukcyjną Allegro. Prawdziwą wartością jest integracja dwukierunkowa tzn. taka która nie tylko pozwala wystawić produkty ze sklepu internetowego na aukcjach Allegro, ale też potrafi pobrać aktualne aukcje i zamówienia do panelu administratora i zarządzać nimi z poziomu e-sklepu. Poziom integracji platformy Sky-Shop.pl z portalem Allegro pozytywnie zaskakuje. Wystawianie i pobieranie aukcji to dopiero początek.

W pakiecie otrzymuje się takie użyteczne i zaawansowane funkcje jak:

  • masowe wystawienia produktów i ponawianie aukcji,
  • grupowanie zamówień,
  • tworzenie nieograniczonej liczby kont Allegro w sklepie,
  • własne szablony aukcji.

E-commerce dla każdego?

Sklepy internetowe to niezwykle szybko rozwijający się sektor biznesu który rozwija się dynamiczne rok do roku w tempie dwucyfrowym. Oprogramowanie sklepu internetowego powinno zapewniać wszystkie narzędzia niezbędne do wygodnego, efektywnego prowadzenia e-biznesu. Dzięki platformie Sky-Shop.pl każdy ma w zasięgu ręki najnowszą technologię dostępną w chmurze (SaaS) pozwalającą w krótkim czasie zostać liczącym się uczestnikiem sprzedaży internetowej.

Koszt prowadzenia sklepu internetowego to tylko 45 zł netto/miesięcznie. W zamian otrzymuje się w pełni działające oprogramowanie sklepu internetowego wraz z hostingiem sklepu oraz skrzynek e-mail. Przez cały czas działania sklepu klient posiada dostęp do wsparcia technicznego drogą telefoniczną oraz e-mail co jest wielkim atutem takiego rozwiązania. Będziesz musiał skupić się na rozwoju swojego sklepu i marketingu, obsługa Sky-Shop zapewni kompleksowe wsparcie techniczne, rozwój oprogramowania i stabilność sklepu przez cały czas. Droga do e-commerce nigdy nie była tak prosta.

baner_sky-shop

 

Artykuł promocyjny

Polecane prezentacje i narzędzia:

Cluify

Cluify.com to aplikacja internetowa umożliwiająca analizę danych o ruchu klientów placówek stacjonarnych  i targetowanie reklam online do osób, które je odwiedziły dany punkt.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę