Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

Advertisement

Lenovo ThinkPad T480 stworzony dla profesjonalistów

Lenovo ThinkPad T480 to najnowszy model w cenionej wśród profesjonalistów serii T, perfekcyjnie zaprojektowany dla biznesu. Zaawansowane rozwiązania technologiczne, nowy poziom wydajności, rozbudowany system portów, bateria działająca cały dzień, bezpieczeństwo klasy korporacyjnej i łączność z każdego zakątka globu. Poznaj Lenovo ThinkPad T480 i wznieś swój biznes na wyższy poziom! 

Lenovo ThinkPad T480 stworzony dla profesjonalistów

Lenovo ThinkPad T480 to najnowszy model w cenionej wśród profesjonalistów serii T, perfekcyjnie zaprojektowany dla biznesu. Zaawansowane rozwiązania technologiczne, nowy poziom wydajności, rozbudowany system portów, bateria działająca cały dzień, bezpieczeństwo klasy korporacyjnej i łączność z każdego zakątka globu. Poznaj Lenovo ThinkPad T480 i wznieś swój biznes na wyższy poziom! 

Najwyższy poziom wydajności

Lenovo ThinkPad T480 został wyposażony w procesor Intel Core i7 8 generacji z technologią vPro, która ułatwia zdalne zarządzanie. Nowa generacja czterordzeniowych procesorów wyznacza kierunek dla wydajności, jakiej jeszcze nie było – dla najbardziej wymagających użytkowników. W połączeniu z szybką pamięcią DDR4 do 32 GB, która została zaprojektowana pod kątem wysokich prędkości, ThinkPad T480 niczym nie ustępuje w wydajności komputerom stacjonarnym.

Lenovo ThinkPad T480 -2

Sprawdzony w boju, gotowy na każde warunki

Podobnie jak wszystkie ThinkPady powyżej serii E, T480 przeszedł testy w 12 kategoriach zgodnie ze standardami wojskowymi MIL-SPEC 810-G, stworzonymi przez Departament Obrony USA. Dzięki temu jest sprawdzony w boju i odporny m.in. na wysokie i niskie temperatury, wstrząsy, wilgoć, piach, kurz, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia mechaniczne. Gdziekolwiek jesteś, możesz być spokojny, że ThinkPad Cię nie zawiedzie.

Lenovo ThinkPad T480 - 3

Zapomnij o słabej baterii

Lenovo ThinkPad T480 ma wbudowaną technologię Power Bridge, która pozwala na wymianę baterii na w pełni naładowaną, bez konieczności wyłączania komputera. Sześcioogniwowa, 72 Wh bateria może wystarczyć nawet na 30,3 h działania między ładowaniami. To idealne rozwiązanie nie tylko do codziennej pracy, ale przede wszystkim w podróży, kiedy jesteś w drodze. Zapomnij o komunikacie o słabej baterii czy braku gniazdka elektrycznego.

Skorzystaj z zestawu portów, ciesz się funkcjonalnością

Lenovo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zaprojektowało ThinkPada T480 tak, aby złącze dokowania USB-C miał z boku, a nie na spodzie. Połączenie Thunderbolt3 z dodatkową szyną przesyłową umożliwiło powstanie nowego typu gniazda dokującego. Drugie gniazdo USB-C służy do ładowania komputera. Laptop został także wyposażony w szereg portów: podwójne, pełnowymiarowe złącza USB 3.0, pełnowymiarowy port Ethernet RJ45, wyjście HDMI, czytnik kart SD czy gniazdo audio. Można zatem powiedzieć, że ThinkPad T480 posiada praktycznie każdy port, którego potrzebujesz.

Lenovo ThinkPad T480 - 4

Czuj się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś

Z ThinkPadem T480 możesz czuć się bezpieczny! Laptop został wyposażony w szyfrowanie DTPM, czytnik linii papilarnych, który wykorzystuje technologię Match-on-Chip chroniącą przed oszustami, kamerę IR z zaawansowaną technologią rozpoznawania twarzy. Wystarczy uśmiech lub dotknięcie palca i komputer jest gotowy do pracy. Dodatkowo T480 posiada ThinkShutter – fizyczną osłonę kamery internetowej, jako świetny sposób ochrony prywatności. Możesz otwierać i zamykać swoją kamerkę w laptopie, tym samym niwelując obawy przed podglądaniem przez cyberptrzestępców. ThinkPad ma także FIDO – Fast Identity Online – authentication. To nowoczesny ekosystem dla przedsiębiorstw, chroniący nas przed kradzieżą haseł i wyłudzaniem informacji. FIDO zapewnia nam zarówno wygodę logowania jak i bezpieczeństwo.

– Lenovo ThinkPad T480 bez wątpienia został zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników biznesowych, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu na każde warunki. Ten 14-calowy laptop łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy potrzebne podczas codziennej pracy: najwyższa wydajność, wytrzymałość, bezpieczeństwo danych i sprzętu, ergonomia i komfort użytkowania, mobilność, nieograniczony dostęp do Internetu, niezależnie od dostępności Wi-Fi i miejsca na świecie. Dodatkowo rozwiązanie Microsoft Autopilot, oparte na chmurze, sprawia, że zaraz po wyciągnięciu z pudełka możemy mieć skonfigurowanego laptopa gotowego do użycia. ThinkPad T480 może towarzyszyć Ci wszędzie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, domu, podróżujesz, czy prezentujesz. Testowaliśmy go w każdych warunkach i rekomendujemy wszystkim, którzy szukają niezawodnego sprzętu dla siebie i swojego biznesu – mówi Grzegorz Ostrowski, Dyrektor Działu IT firmy Netz.


Artykuł promocyjny.

Polecane prezentacje i narzędzia:

PushPushGo

PushPushGo to najszybciej rozwijająca się platforma do tworzenia, targetowania oraz wysyłki notyfikacji web push w Polsce. Umożliwiamy Klientom wysyłkę powiadomień na ekrany komputerów oraz urządzeń mobilnych ich odbiorców, nawet gdy przeglądają obecnie inną stronę internetową.

Zobacz prezentację

Jet Line

Jesteśmy ekspertami od komunikacji w przestrzeni, out of home. Realizujemy kampanie outdoorowe, które dają markom wartość, a firmom zysk.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę