Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

„Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach” to doskonała pozycja dla wszystkich tych, którzy jakiś czas temu, poświęcając swój czas, umiejętności i pieniądze odważyli się na niezależność zawodową i dzisiaj tkwią w martwym punkcie, pytając siebie „co dalej?”.

Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

„Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach” to doskonała pozycja dla wszystkich tych, którzy jakiś czas temu, poświęcając swój czas, umiejętności i pieniądze odważyli się na niezależność zawodową i dzisiaj tkwią w martwym punkcie, pytając siebie „co dalej?”.

Magdalena Pawłowska, autorka książki Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach, jest ekspertem marketingu online, psychologiem społecznym oraz specjalistką w tworzeniu odnoszących sukcesy kampanii e-marketingowych oraz sprzedaży online.

Książka stawia przed czytelnikiem dwa pytania, które są kluczowe do stworzenia unikalnego i przede wszystkim porywającego produktu online: dla kogo chcesz pracować oraz jakiego rodzaju rezultaty i wartości chcesz dostarczać swoim klientom.

Autorka przekazuje czytelnikowi gotowy Autonomiczny Model Online, w którym pokazuje m. in. jakie są zasady budowania bazy kontaktów e-mail oraz tworzenia kursów internetowych. Pawłowska, bazując na własnym doświadczeniu, stworzyła swego rodzaju podręcznik, który nie przeraża fachowym słownictwem, a zachęca autentycznością.

Książkę polecają:

Magdalena krok po kroku opisuje, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia kursu wideo. Pokazuje czyhające pułapki i podpowiada, jak je obejść. Nawet jeśli świat cyfrowego marketingu jest dla Ciebie nowym terytorium, nie zabłądzisz w nim, korzystając ze wskazówek i metod zawartych w środku. Na co czekasz? To naprawdę nie jest trudne!

Paweł Tkaczyk,  autor, specjalista od budowania marki, właściciel agencji MIDEA (paweltkaczyk.com)

Lubię obcować z praktykami, pewnie dlatego, że sam nim jestem. Magda praktykuje biznes, i to biznes w najlepszym wydaniu. W książce pokazuje i objaśnia swój model pracy, który odpowiada za jej sukcesy. Czytelnik dostaje do ręki gotowy plan działania, dzięki czemu może wystartować ze swoją kampanią.

Nie jest to jednak sucha lista todo, lecz żywa opowieść Magdy, przeplatana jej doświadczeniami. To, co urzeka mnie jako copywritera, to dynamiczny i obrazowy język — książkę czyta się jak powieść zapraszającą do rozpoczęcia własnej przygody z marketingiem internetowym.

Darek Puzyrkiewicz,  autor Biblia copywritingu,  copywriter z dynanet.pl

To książka o marketingu pisana z perspektywy bardzo osobistej. Wciąga i umiejętnie przeplata inspirujące historie, fakty i dane z różnorodnych kampanii, więc nawet jeśli wydaje Ci się, że wszystko to już znasz — odkrywasz na nowo i czytasz dalej ;)

Marta Krasnodębska,  strateg marki i biznesu online, założycielka projektu Hakerki Sukcesu (martakrasnodebska.pl)


O Autorce:

Magdalena Pawłowska

Ekspert online marketingu, przedsiębiorca, podcaster. Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych, tworzy i wprowadza nowe produkty do sprzedaży online. Jest autorytetem, którego radzą się autorzy, trenerzy i przedsiębiorcy, jak monetyzować swoją obecność obecność internecie.

Jej kampanie odnoszą wiele sukcesów – m.in. zapewniła przychody o wartości: 2,4 mln zł w 2 miesiące, 1 mln zł w 15 dni, 600 tys. zł w 5 dni. Swoją metodą dzieli się w tej książce. Od ponad 6 lat zarządza agencją marketingową, prowadzi szkolenia  i konsultacje. Wierzy, że każdy może stworzyć produkt online i sprzedać go z zyskiem.

Tytuł: Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

Autor: Magdalena Pawłowska

Premiera: 16.10.2017

Wydawnictwo: Onepress

Polecane prezentacje i narzędzia:

ZenCard

ZenCard to narzędzie do tworzenia programów lojalnościowych. Działa na terminalach płatniczych. Specjalnie dla Twojego biznesu.

Zobacz prezentację

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę