Musisz wiedzieć!

Jak skutecznie generować wartościowe leady i pozyskiwać klientów w b2b i b2c

Zobacz nowy numer!

Ostatnia szansa dla firm na zdobycie certyfikatu

Trwa 18. edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, w którym firmy mogą zdobyć certyfikat jakości biznesu. Właśnie ruszyły obrady Komisji Regionalnych, które jako pierwsze ocenią uczestników.

Ostatnia szansa dla firm na zdobycie certyfikatu

Trwa 18. edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, w którym firmy mogą zdobyć certyfikat jakości biznesu. Właśnie ruszyły obrady Komisji Regionalnych, które jako pierwsze ocenią uczestników.

Program skierowany jest do wszystkich firm, które w swojej działalności kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu. Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” to wzmocnienie wizerunku firmy jako rzetelnego kontrahenta i wsparcie w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Zainteresowane firmy muszą się spieszyć z formalnościami. Wśród już potwierdzonych ponad 350 uczestników tegorocznej edycji najwięcej jest firm z Wielkopolski, najmniej z Zachodniopomorskiego.

Właśnie ruszyła weryfikacja zgłoszeń uczestników, która będzie mieć dwa etapy. Jako pierwsze kandydatów oceniają Komisje Regionalne, które przygotowują rekomendacje dla Komisji Ogólnopolskiej, decydującej o dopuszczeniu do 2. etapu programu. Na podstawie wyników audytów prowadzonych w 2. etapie Komisja Ogólnopolska rekomenduje firmy do certyfikatów i nagród. Ostateczne decyzje o ich przyznaniu lub nie podejmie jesienią Kapituła Programu, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, Krajowej Izby Gospodarczej i władz wojewódzkich.

Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to najstarszy program certyfikacji jakości biznesu w Polsce. W tym roku obchodzi 18. urodziny, a jego organizatorzy szykują na Wielką Galę Finałową, która odbędzie się 27 listopada w Warszawie, okolicznościowe niespodzianki.

W lipcu w ramach Programu uruchomiono nową, bezpłatną akcję „Świeć dobrym przykładem”, która promuje społeczną odpowiedzialność biznesu. Swoimi dobrymi praktykami z zakresu CSR mogą pochwalić się zarówno laureaci z poprzednich lat, jak i uczestnicy edycji 2015.

Organizatorem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Szczegółowych informacji nt. udziału w certyfikacji i akcji „Świeć dobrym przykładem” udziela Biuro Programu telefonicznie: 22 630 96 21 lub e-mailowo: info@fairplay.pl.

Szczegóły programu znaleźć można również na tej stronie.

Marketer+ jest patronem medialnym programu.

Polecane prezentacje i narzędzia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę