Nowy numer!

Jak działać reklamowo na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

Zobacz spis treści

Korporacja w krzywym zwierciadle

Korporacja w krzywym zwierciadle

Życie w korporacji to nie bułka z masłem – wiedzą o tym wszyscy, nie tylko ci, którzy mieli okazję sprawdzić fakty na własnej skórze. Logika działania w takich firmach bije szczyty absurdu, pracownicy są poniżani, wykorzystywani intelektualnie, a niekompetentni menedżerowie usiłują zwalić na wszystkich wokół winę za swoje porażki…

Skąd o tym wiemy? Z kultury masowej. Właśnie taki obraz przekazują nam media: nieśmiertelny „Dilbert”, seriale –„Camera Cafe”, „The Office”, „Mad Man” – oraz kasowe filmy w rodzaju „Wall Street”, „Sprzedawców” albo „Wilka z Wall Street”.

W książce „153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe” Rafała Żaka znajdziesz 153 fantastyczne sceny filmowe, pokazujące życie korporacyjne w najróżniejszych odsłonach. Zobaczysz, jak krzywe medialne zwierciadło odbija szefów i podwładnych, procesy rekrutacji i zwalniania, wyjazdy integracyjne i flirty biurowe. Wraz z autorem przypomnisz sobie, jak działa chroniczny syndrom kubikowy, dlaczego szkolenia są wdzięcznym obiektem drwin i skąd biorą się wewnątrzfirmowe wojny między różnymi grupami interesów. Będziesz się świetnie bawić, a przy okazji uświadomisz sobie, że rzeczywistość filmowa nie zawsze pokrywa się z codziennym doświadczeniem…

O autorze

Rafał Żak. W godzinach pracy zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji jako trener, mówca, coach i autor tekstów. Po godzinach – kolekcjonuje materiały, pokazujące iak biznes prezentowany jest w kulturze masowej.


Tytuł: 153 sceny filmowe z życia korporacji. Seks, kłamstwa i inne obowiązki służbowe
Autorzy: R. Żak
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: MT Biznes

153-sceny_1500px

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę