Nowy magazyn o e-commerce!

Praktyczny poradnik już w kwietniu „E-commerce w praktyce”

Zamów w przedsprzedaży

35 szkoleń, 8 dni, aby poznać tajniki marketingu i reklamy w internecie!

W ciągu niespełna 2 tygodni Ty i Twój zespół macie możliwość zdobyć wiedzę z najważniejszych obszarów reklamy i sprzedaży w internecie. Zapraszamy na nową, rozbudowaną odsłonę Tygodnia Szkoleń w ramach Sprawnego Marketingu!

Na jakie szkolenia zapraszamy w Warszawie?

Google AdWords (prowadzą certyfikowani trenerzy Google)
Na tym szkoleniu nauczysz się, jak skutecznie promować swoją firmę dzięki reklamom w wyszukiwarce Google.
Koszt szkolenia: 670 zł

Google AdWords PRO
Na tym szkoleniu wyjdziemy już poza wyszukiwarkę – dowiesz się, jak tworzyć reklamę m.in. na tysiącach stron będących w sieci partnerskiej Google, na YouTube czy na Gmailu.
Koszt szkolenia: 970 zł

Optimized Content Marketing (prowadzi Cezary Lech)
Twoi klienci nie przywiązują żadnej wagi do Ciebie, Twoich produktów czy usług. Jedyne, o co dbają, to własne potrzeby i zainteresowania. Content Marketing polega na tworzeniu tak przystępnych informacji, aby klienci, interesując się nimi, zwrócili także uwagę na Ciebie i Twoje produkty.
Koszt szkolenia: 970 zł

SEO: Pozycjonowanie i Link Building (prowadzi Bartosz Berliński)
Jak znaleźć się wysoko w wynikach organicznych Google? Z jakich narzędzi korzystać, żeby nasza strona była wysoko indeksowana przez Google? Samodzielne SEO jest dziś dostępne praktycznie dla każdego marketera – wystarczy być świadomym kilku czynników, znać odpowiednie narzędzia, i nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się tym procesem samodzielnie!
Koszt szkolenia: 1270 zł

Google Analytics (prowadzi Maciej Lewiński)
Kim dokładnie są Twoi klienci? Kto odwiedza Twoją stronę internetową? Ile czasu na niej spędza? Skąd przychodzi? Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu Macieja Lewińskiego!
Koszt szkolenia: 770 zł

Google Analytics PRO (prowadzi Maciej Lewiński)
Jak wyciągnąć z danych jak najwięcej informacji? Jak wykorzystać zaawansowane możliwości Google Analytics? Jak wdrożyć Google Tag Managera? Tego dowiesz się na nowym szkoleniu, prowadzonym przez Macieja Lewińskiego
Koszt szkolenia : 970 zł

Facebook Marketing & Facebook Ads oraz Facebook Marketing PRO (prowadzą Adrian Martinez oraz Daniel Kędzierski)
Z Facebooka w Polsce korzysta w tym momencie ponad 14 mln osób, a aż 71% z nich powraca tu każdego dnia! Nie możesz zignorować miejsca, z którego Twoi klienci codziennie aktywnie korzystają. Nie tylko korzystają, ale zostawiają też po sobie sporo śladów… Chcesz skierować reklamę do bardzo specyficznej grupy, np. do kobiet, które planują właśnie ślub i interesują się fitnessem i zdrowym odżywianiem? Żaden problem – nauczymy Cię tego na tym szkoleniu!
Koszt szkolenia: 870 zł, 1170 zł

Instagram Marketing (prowadzi Michał Bajorek)
Instagram jako coraz bardziej popularne medium społecznościowe jest niesłychanie pomocne w budowaniu biznesu. Jednak jeszcze niewielu przedsiębiorców potrafi z niego korzystać w prawidłowy sposób. Na szkoleniu z Instagram Marketing dowiesz się m.in.: jak reklamować się na Instagramie, jak zdobyć followersów, jak utrzymać ich zainteresowanie, jak zarabiać dzięki Instagramowi.
Koszt szkolenia: 870 zł

LinkedIn Marketing & Slideshare (prowadzi Dagmara Pakulska)
Na szkoleniu dowiesz się jak budować w pełni profesjonalny profil na LinkedIn, jak prowadzić skuteczną komunikację (od codziennych wpisów, blogów po aktywność w grupach branżowych) oraz jak wykorzystać możliwości reklamowe LinkedIn. Poznasz też kilka unikalnych strategii działania (growth hacking), które wpłyną korzystnie na Twoje wyniki.
Koszt szkolenia: 870 zł

Twitter Marketing: Ads, Periscope i Moments (prowadzi Dagmara Pakulska)
Podczas szkolenia odkryjesz potencjał tego wyjątkowego medium społecznościowych: dowiesz się w jaki sposób zbudować markę, która zyska przychylność grupy docelowej. Nauczysz się tworzyć wyjątkowy content, który zaangażuje Twoją grupę docelową i sprawi, że o Twojej marce będzie głośno. Zyskasz również wiedzę nt. tego, czego oczekiwać od agencji marketingowych, które będą wspierać Cię w działaniach w tych kanałach. Koszt szkolenia: 870 zł netto

Pakiet Storytelling + Branding + Copywriting + Employer Branding (prowadzi Paweł Tkaczyk)

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się rozwojem dynamicznie rosnącej firmy rodzinnej, internetowego start-upu, czy też zarządzasz w dużej firmie, wszystkie one potrzebują pomocy w tych samych obszarach: strategii marki, kreowaniu wizerunku, budowaniu silnej pozycji na rynku. Te elementy poznasz na naszym 3-dniowym szkoleniu, a także dowiesz się, dlaczego w dzisiejszych czasach tak ważne jest stworzenie inspirującej opowieści o Twojej marce.
Koszt szkolenia: 3420 zł

Skuteczny PR (prowadzi Dominik Wartecki)
Skuteczny PR ma swoje zasady – poznaj je! Na szkoleniu dowiesz się, jak wykorzystać nowe narzędzia do efektywnych wysyłek informacji prasowych, współpracować z liderami opinii i dlaczego nie zawsze muszą to być znani blogerzy oraz jak budować naturalną widoczność swoich materiałów tekstowych w ramach działań content PR. Nauczysz się korzystać z najnowszych narzędzi wspierających działania PR-owca!
Koszt szkolenia: 870 zł

Wystąpienie publiczne (prowadzi Kamil Kozieł)
Jedno z nielicznych, jeśli nie jedyne w Polsce szkolenie dające odpowiedź na trzy najważniejsze pytania dotyczące przygotowywania prezentacji:
-jak ubrać najważniejsze informacje w ciekawą narrację, której ludzie będą słuchać;
-jak tę historię ,,podać” na scenie;
-jak pod to wszystko przygotować dobre slajdy.
Koszt szkolenia: 870 zł

Messenger Marketing i Boty (prowadzi Mateusz Czech)
W Polsce z Messengera korzysta już 11 milionów użytkowników. Czy tego chcemy czy nie, Facebook umożliwiając firmom korzystanie z botów otworzył nowy rozdział w marketingu social mediów. Po co tworzyć kolejną „apkę”, skoro możesz przenieść komunikację z klientami do aplikacji, którą mają (prawie) wszyscy? Na szkoleniu dowiesz się, jak działa Messsenger oraz jak wielkie możliwości daje wykorzystanie botów w komunikacji z użytkownikami aplikacji. Zobaczysz, jak wykorzystać biznesowo naturalną siłę „dzielenia się” na Messengerze, a także nauczysz się tworzenia własnego bota bez potrzeby umiejętności programowania.
Koszt szkolenia: 870 zł

Lejki sprzedażowe i pozyskiwanie leadów (prowadzi Jakub Cyran)
Chciałbyś dowiedzieć się, jak skutecznie pozyskiwać klientów? Chcesz przekonać się, jak powinien być zbudowany dział sprzedaży oraz jak zorganizować efektywny proces sprzedaży? Zastanawiałeś się, jak podnieść efektywność prowadzonych działań sprzedażowych? Jak zaprojektować skuteczny lejek sprzedażowy dla Twoich produktów lub usług?
Koszt szkolenia: 970 zł

Skuteczny E-Marketing (prowadzi Mariusz Łodyga)
Zacznij z sukcesem promować swoją firmę w Internecie
Głównym tematem szkolenia Skuteczny E-Marketing są sposoby zwiększania poziomu konwersji. Szkolenie Skuteczny E-marketing cechują całościowe podejście do tematu, duża wiedza, oraz umiejętność jej przekazywania przez prowadzącego.
Koszt szkolenia: 770 zł

Sprzedaż w internecie: eBay, Amazon (prowadzi Mateusz Grzywnowicz)
Prowadzenie skutecznej sprzedaży w internecie to nie tylko sklep internetowy.
Warto docierać do jak najszerszego grona klientów poprzez bardzo znane portale aukcyjne: dowiesz się jak sprzedawać na eBay oraz Amazon. Dowiedz się, jak sprzedawać w łatwy sposób w całej Europie.
Koszt szkolenia: 870 zł

Sprzedaż w Internecie: Allegro (prowadzi Paweł Mielczarek) – Nowość!
Podczas szkolenia dowiesz, się jak wykorzystać potencjał sprzedażowy Allegro w swoich działaniach.
Szkolenie zostało podzielone na cztery sekcje: biznes, inspiracja, wiedza oraz praktyka. Trzy pierwsze części pozwolą uporządkować informację, rozpoznać najczęściej popełniane błędy i poznać sposoby wyróżnienia się w gąszczu aukcji. Ostatni blok to zbiór sprawdzonych rozwiązań od najlepszych sprzedawców w serwisie. Podsumowaniem zajęć będzie case firmy, pokazujący jakich wyników można się spodziewać realizując, wypracowane schematy działania.
Koszt szkolenia: 870 zł

Email Marketing (prowadzi Dariusz Puzyrkiewicz)
Lepiej dopasujesz się do oczekiwań klientów, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko traktowania Twoich wiadomości, jak niechciany spam. Zamiast nachalnej sprzedaży, zaczniesz tworzyć bardzo interesujące wiadomości, które nie odstraszają od zakupu.
Koszt szkolenia: 870 zł

Tworzenie Person i Mapy podróży klienta (prowadzi Bartek Matusiak)
Dowiedz się jak zbudować przewagę konkurencyjną dzięki dokładnemu poznaniu Twojego klienta. Zbuduj własną Customer Journey Map, która wesprze sprzedaż w Twojej firmie.
Na szkoleniu zrozumiesz, dlaczego umiejętność zarządzania doświadczeniem klientów jest ważniejsza niż personalizacja, social media, czy mobile. Weźmiesz również czynny udział w warsztatach i poznasz pierwszy w Polsce zestaw warsztatowy do tworzenia Customer Journey Map.
Przekonaj się, że do stworzenia Customer Journey Map nie są potrzebne wielkie budżety, lecz trochę wiedzy, chęci i niewielki, interdyscyplinarny zespół.
Koszt szkolenia: 870 zł

Skuteczne Infografiki (prowadzi Jacek Kłosiński) – Nowość!
Na szkoleniu poznasz zasady pomagające w odpowiednim dobieraniu krojów pisma oraz konstruowaniu palet kolorystycznych. Dowiesz się, jak estetycznie rozkładać poszczególne elementy projektowanych przez Ciebie infografik, opanujesz podstawy projektowania graficznego, które przydadzą się nie tylko przy tworzeniu infografik!
Koszt szkolenia: 970 zł

Double Click i programmatic buying (prowadzi Jan Piotrowski)
Pracujesz w agencji i zastanawiasz się, jak podnieść wyniki prowadzonych przez Ciebie kampanii, aby klienci byli bardziej zadowoleni? Znajomość platformy DoubleClick Bid Manager pozwoli właśnie na optymalizację kampanii, a w efekcie – podniesie także rezultaty biznesowe Twojej firmy.
Koszt szkolenia: 970 zł

Videomarketing: YouTube, Fb i inne serwisy (prowadzi Maciej Wróblewski)
Podczas szkolenia poznasz najważniejsze serwisy video i możliwości, które oferują w działaniach marketingowych. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu najbardziej skutecznych metod tworzenia i publikacji treści na YouTube i Facebook, popartą wieloma przykładami i danymi liczbowymi. Dzięki temu skuteczniej poprowadzisz kampanię video.
Koszt szkolenia: 870 zł

YouTube PRO (prowadzi Maciej Wróblewski)
Szkolenie jest poświęcone stricte serwisowi YouTube. Pozyskasz zaawansowaną wiedzę z zakresu działań marketingowych na tej platformie. Dowiesz się m.in. jak przygotować strategię komunikacji, poznasz tajniki SEO i pozycjonowania na YouTube. Nauczysz się metod reklamowania filmów za pomocą AdWords i optymalizacji kampanii. Przenieś swoją komunikację video na wyższy poziom! Jeżeli pracujesz z marketingiem video i chcesz rozwijać w tym kierunku – to szkolenie jest idealne dla Ciebie.
Koszt szkolenia: 970 zł

Facebook Video (prowadzi Maciej Wróblewski) – Nowość!
Szkolenie dedykowane jest osobom, które opanowały podstawy prowadzenia komunikacji i działań reklamowych na Facebooku. Podczas tego autorskiego szkolenia dowiesz się m.in. jak stworzyć strategię komunikacji video na Facebooku, aby najlepiej angażować swoich fanów oraz jakiego rodzaju i formatu video Tworzyć, aby widzowie chcieli je oglądać długo i do końca.
Koszt szkolenia: 870 zł

Strategia Marketingowa (prowadzi Jacek Pogorzelski)
Uczestnicy szkolenia poznają praktyczny, czteroetapowy proces projektowania strategii rynkowej, której celem jest metodyczna realizacja założonych celów na danym rynku. Proces ten jest efektem prawie dwudziestu lat doświadczeń w planowaniu strategicznym, które zaowocowało stworzeniem kilkuset strategii.
Naucz się na bazie jednego schematu opracować dowolną strategię rynkową!
Koszt szkolenia: 870 zł

Twitter Marketing (prowadzi Dagmara Pakulska)
Twitter w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Skuteczne działania na Twitterze oznaczają pozyskanie nowych klientów i cennych kontaktów biznesowych. Podczas szkolenia odkryjesz potencjał tego wyjątkowego medium społecznościowego. Nauczysz się tworzyć wyjątkowy content, który zaangażuje Twoją grupę docelową i sprawi że o Twojej marce będzie głośno, a także dowiesz się w jaki sposób zbudować markę, która zyska przychylność grupy docelowej.
Koszt szkolenia: 870 zł

Social Media Video (prowadzi Marek Wołynko) – Nowość!
W marcu zapraszamy na nowe szkolenie: Social Media Video – jak samodzielnie przygotować profesjonalne video na telefonie.Podczas warsztatu trener przekona uczestników, że samodzielnie można zrobić dobrej jakości filmy video używając swojego telefonu, kilku aplikacji i drobnych akcesoriów. Korzyści? Ograniczenie kosztów związane z Video Marketingiem i przyspieszenie działań.
Koszt: 870 zł

RODO w marketingu (prowadzi Agnieszka Grzesiek-Kasperczyk) – Nowość!
Nowe przepisy o ochronie danych osobowych, które będą obowiązywały od maja 2018 roku, budzą spore emocje w branży marketingowej. Wybierając się na szkolenie, dowiesz się, jakie praktyczne konsekwencje dla działań marketingowych będą miały nowe przepisy. Otrzymasz konkretny, przyjazny dla użytkownika wzór klauzuli informacyjnej, którą powinieneś dostarczać odbiorcom Twoich newsletterów. Uzyskasz wskazówki jak dostosować swój regulamin, politykę prywatności i działania remarketingowe do nowych wymogów.
Koszt szkolenia: 870 zł

WordPress – zarządzanie stronami www
WordPress to system zarządzania treścią, na którym oparte jest 29% stron internetowych. Wiele stron internetowych bazuje właśnie na nim, dlatego umiejętność korzystania z systemu i wykorzystania jego potencjału jest kluczowa, jeśli i Ty odpowiadasz za firmowy blog lub stronę www. Szkolenie dedykowane wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z WordPressem oraz osobom, które chcą poprawić swoje umiejętności zarządzania stroną firmową lub blogiem opartym na WordPress.
Koszt szkolenia: 870 zł

Do zobaczenia w Warszawie w dniach 14-23 marca! :)


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę