Już jest nowy numer!

Personal branding krok po kroku

Dowiedz się więcej

DIMAQ Voiceto bezpłane cykliczne spotkania organizowane przez IAB Polska w ramach programu certyfikacji DIMAQ. Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu dzielą się branżowi eksperci –posiadacze certyfikatów DIMAQ. Najbliższa edycja wydarzenia już 12 grudnia w Warszawie.

Spotkania DIMAQ Voice odbywają się w każdy 2. czwartek miesiąca w siedzibie IAB Polska. Drugie spotkanie już 12 grudnia (środa), w godz. 17:15-19:30, w siedzibie IAB Polska (Warszawa, ul. Puławska 39/77, wejście od ul. Willowej). Tym razem porozmawiamy o programmatic i o integracji działań ATL z digitalem.

Agenda najbliższego spotkania:

17:15 Rejestracja

17:30 Rozpoczęcie

Prezentacje:

✔Programmatic w Performance. Czy maszyna zastąpi człowieka? (rozwój kompetencji w obszarze programmatic).

Maciej Fronczak, Programmatic Manager, Digital Resolution

✔Integracja działań ATL i Digital – jak stworzyć skuteczną i spójną komunikację we wszystkich punktach styku Klienta z marką.

Igor Dąbrowski, AcountExecutive,Bluerank

✔Wykorzystanie ProximityTargeting w kampaniach dla stacji benzynowych wraz z wykorzystaniem automatycznej optymalizacji platformy DSP w dostarczeniu bardzo dobrych wyników kampanii zasięgowej – BP, Wild Bean Cafe.

Paweł Mieszkowski, Senior ProgrammaticExecutive, Mindshare Poland

19:30 – Zakończenie

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują 5 punktów recertyfikacyjnych. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje rejestracja: https://bit.ly/2JqbrgN

Dołącz do wydarzenia:  http://bit.ly/DIMAQVoice


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę