Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

Dzień Social Media to nasze najlepiej oceniane wydarzenie w 2019 roku 🏆
4 ekspertów, 4 punkty widzenia, 4 tematy i zupełnie unikalna formuła wydarzenia 🥊
100x większa interakcja, nacisk na (moderowaną) dyskusję i konfrontowanie poglądów z ekspertami ⤵

JAKIE TEMATY OMÓWIMY PODCZAS SPOTKANIA?

🔵 AUTENTYCZNOŚĆ

Autentyczność, a budowanie marki w social mediach – jak to pogodzić?

🔵 ZAANGAŻOWANIE

Jakie posty angażują najlepiej i dlaczego często są to kotki? (z punktu widzenia neuronauki i endokrynologii) oraz co na to poradzić.

🔵 KOMUNIKACJA

Jak zbudować Personę i lepiej zrozumieć swoją grupę docelową?

🔵 EMOCJE I KRYTYKA

Czy wszystkie emocje są dobre w social media? Czy warto je wywoływać i jak robić to dobrze? Jak radzić sobie z krytyką i z własnymi emocjami w tym kontekście?

🔵 WORK-LIFE BALANCE

FOMO – czyli dlaczego przeraża nas wizja rozładowanego telefonu i czy wszystkie kryzysy w social mediach muszą wybuchać w weekendy?
____

FORMUŁA SPOTKANIA:

🔴 Każdy z czworga ekspertów wypowiada się na pierwszy z tematów.

🔴 Po wszystkich wypowiedziach (mini-prezentacjach), następuje dyskusja pomiędzy ekspertami, z udziałem Uczestników.

🔴 Następnie przechodzimy do kolejnego tematu i pracujemy według tej samej formuły.

____

EKSPERCI:

👩🏫 Joanna Chmura – psycholog, która realizuje projekty szkoleniowe i coachingowe w Polsce, Europie i USA. Pracuje z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami w tematyce motywacji, autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Należy do 15 osobowego zespołu trenerów modelu Brave Leaders Inc. – programu rozwoju odważnego przywództwa stworzonego przez dr Brene Brown z Uniwersytetu w Houston badaczkę wstydu, odwagi i wrażliwości.

👨🏫 Sandra Lasek – zajmuje się tym co sprawia, że ludzie stają się bardziej świadomi siebie samych i otaczającej ich rzeczywistości. Wspiera, motywuje, analizuje i ponad wszystko towarzyszy w rozwoju osobistym osobom, które są otwarte i gotowe na to, aby wzrastać i odkrywać siebie i swój potencjał.

👨🏫 Michał Pasterski – trener z 9-letnim doświadczeniem w psychologii, edukacji i rozwoju osobistym. Wydał książkę pod tytułem “Insight. Droga do mentalnej dojrzałości”. Obecnie pracuje nad stworzeniem alternatywnego systemu edukacji dla dzieci i dorosłych, a także wprowadza do Polski innowacyjną metodę psychoterapii Internal Family Systems.

👨🏫 Piotr Chmielewski – założyciel agencji Social Media Now i organizator pierwszej w Polsce konferencji Social Media Week Warsaw. Doradca i szkoleniowiec, który jako jeden z nielicznych w kraju, posiada oba oficjalne Certyfikaty wydane przez FB, potwierdzające kompetencje.

_____

Wydarzenie odbywa się w godzinach: 09:00 – 16:00. Od 16:00 do 17:00 przewidziany jest czas na “Godzinę integracji” – rozmowę z ekspertami i pomiędzy sobą.

BILETY: Na wydarzenie można zakupić 3 rodzaje biletów: 1. Pakiet indywidualny – 475 zł + VAT 2. Pakiet VIP – 775 zł + VAT 3. Pakiet grupowy – 1425 zł + VAT


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę