Skuteczny marketing przy niskim budżecie

Sprawdź nowy numer i dowiedz się jak działać skutecznie przy ograniczonym budżecie

Zobacz numer

Konferencje

13-11-2014 - 14-11-2014

#e-biznes festiwal 2014

Miasto: Kraków

Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club

Miejsce: Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie | Pawilon G | ul. Rakowicka 27

Czy wiesz, co wspólnego mają baseball i statystyka? A może kojarzysz słynne selfie z tegorocznej gali rozdania Oscarów, które błyskawicznie rozeszło się po całym świecie? Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, co sport, setki danych liczbowych i aktorzy mają wspólnego z marketingiem. Pokażemy Ci, że naprawdę dużo i.. zmienimy Twoje spojrzenie na e-marketing!

Przed nami finał IV edycji #e-biznes festiwal – bezpłatnej konferencji prezentującej aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Prowadzisz swój sklep internetowy? Projektujesz i tworzysz kampanie reklamowe? Interesujesz się marketingiem internetowym i szukasz inspiracji do dalszego działania? 13 i 14 listopada kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie stanie się centrum branżowych ekspertów i praktyków, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem – nie może Cię tam zabraknąć!

Kolejna edycja wydarzenia to przede wszystkim wartościowe prelekcje i praktyczne prezentacje prowadzone przez praktyków i specjalistów w swojej dziedzinie. Hasłem przewodnim IV edycji projektu jest “Zmieniamy spojrzenie na e-marketing”, a więcej szczegółów zdradzą tematy i zagadnienia, które poruszymy w tym roku: marketing analityczny, content marketing oraz działania niestandardowe oparte o real-time i viral marketing.

Wśród prelegentów znaleźli się m. in. Grzegorz Błażewicz z SALESmanago, Jarosław Królewski z HG Intelligence, Barbara Stawarz z Content King oraz Mikołaj Winkiel z Brand24.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej: http://ebf.sfbcc.org.pl/krakow/.

Prelegentów, harmonogram wydarzenia oraz wszystkie aktualności znajdziesz także na naszym profilu na Facebook’u: http://facebook.com/ebiznesfest.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club, a Partnerem strategicznym zostało Województwo Małopolskie.

Marketer+ jest patronem medialnym wydarzenia.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę