Zobacz nowy numer!

Planuj, wdrażaj i optymalizuj skuteczne kampanie z influencerami

Sprawdź!

Zastanawiałeś się nad sprzedażą na zagranicznych rynkach?

Jeżeli tak – ta konferencja jest dla Ciebie! Z nami zgłębisz tajniki sprzedaży na eBay, Amazon oraz poznasz nowe zagadnienia dotyczące sprzedaży za granicą.

✓ Celem konferencji jest promowanie praktycznej wiedzy na temat globalnej sprzedaży internetowej wśród przedsiębiorców działających w branży eCommerce.
Wraz z ekspertami przygotowaliśmy dwa programy konferencji, tak aby zarówno początkujący sprzedawcy jak i specjaliści wynieśli maksimum praktycznej wiedzy o #crossborder #eCommerce. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli e-sklepów skupionych na ekspansji zagranicznej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką eCommerce i potencjałem cross-border.

✩ Program STANDARD skierowany jest do osób, które chcą zacząć lub są dopiero na początku swojej drogi w sprzedaży zagranicznej.
✩ Program ZAAWANSOWANY przygotowaliśmy dla doświadczonych sprzedawców, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku eCommerce. Program zaawansowany opiera się przede wszystkim na warsztatach praktycznych pod czujnym okiem ekspertów.

Prelekcje będą podzielone na 6 sekcji tematycznych:
➭ Marketplaces,
➭ Własna marka,
➭ Prawo,
➭ Nowe rynki,
➭ Rynki,
➭ Optymalizacja.

Agenda dostępna na naszej stronie internetowej: https://e-wolucja.pl/
Po pierwszym dniu konferencji, zapraszamy wszystkich na niezapomniane afterparty, podczas którego będzie można wymienić się spostrzeżeniami i lepiej poznać prelegentów oraz innych uczestników.

Koszt uczestnictwa:
✰ 2-dniowy bilet podstawowy – 550 zł
✰ 2-dniowy bilet zaawansowany – 1750 zł

Bilety do nabycia na naszej stronie internetowej: https://e-wolucja.pl/rejestracja/e-wolucja-2019/

Prelegenci, którzy będą z nami:
Anna Maria Jędrzejczyk, Linda Hakasalo, Thomas Roelens, Damian Wiszowaty, Bernhard Rauscher, Basia Czerniewicz, Mikołaj Zygmański, Michał Zwierz, Krzysztof Semp, Szymon Niestryjewski, Konrad Zach, Till Andernach, Paweł Zakielarz, Urszula Wiszowata, Michael Hecker, Mateusz Grzywnowicz.
Trenerzy prowadzący warsztaty zaawansowane: Adrian Jaroszyński, Michael Hecker, Till Andernach, Bernhard Rauscher, Michał Zwierz.

Gość specjalny: Aleksander Doba.

Serdecznie zapraszamy!


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę