NOWY NUMER!

Wykorzystaj performance marketing i reklamę efektywnościową w 2020 roku!

Zobacz

Golden Marketing Conference to jedna z największych konferencji marketingowych  w Polsce. Dwa dni interesujących prelekcji na temat rozwoju własnej marki, strategii organizacji oraz inspirujący networking w kuluarach z największymi osobowościami z branży. Mnogość zaproszonych gości i poruszanej tematyki sprawia, ze jest to event na światowym poziomie skierowany do Top Managamentu.

 Po fali sukcesów jakie odniosła konferencja w Poznaniu, przyszedł czas na Kotowice. Mając jednak świadomość, że stolica Polski to największe skupisko domów medialnych, agencji marketingowych i PR-owych oraz  ekspertów w dziedzinie marketingu,  postanowiliśmy wyjść  naprzeciw zainteresowanym   i zorganizować event w Warszawie. Golden Marketing Conference odbędzie się w dniach 23-24 września  w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza na terenie popularnego Mordoru przy Domaniewskiej.

Do uczestnictwa w konferencji zaprosiliśmy blisko dwudziestu prelegentów- profesjonalistów, ludzi z charyzmą, którzy podzielą się swoją wiedzą w sposób interesujący, okraszony dużą dozą poczucia humoru i praktycznych przykładów. Półgodzinne, a nawet godzinne wystąpienia pozwolą lepiej zgłębić temat i poznać nowe narzędzia, które umożliwią wejście na nowy poziom profesjonalizmu.

Kontakty rodzą kontakty dlatego oprócz prelekcji, będzie możliwość wzięcia udziału w sesji networkingowej. Jest to doskonała okazja do wymiany zdań, doświadczeń i spostrzeżeń. Zależy nam by Golden Marketing Conference była miejscem inspirujących i motywujących spotkań.

Szczegółowe informacje na temat Golden Marketing Conference dostępne są na:

https://goldenmarketing.pl/


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę