Zobacz nowy numer!

Planuj, wdrażaj i optymalizuj skuteczne kampanie z influencerami

Sprawdź!

17-18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I ❤ crypto. Tym razem wydarzenie potrwa 2 dni i będzie podzielona tematycznie – 27 listopada odbędzie się I ❤ crypto, a 28 listopada I ❤ blockchain!

Dla kogo konferencja I ❤ crypto&blockchain?

– Dużo słyszysz o kryptowalutach i technologii blockchain, ale nie wiesz jak wykorzystać je w Twoim biznesie?
– Chcesz inwestować w projekty kryptowalutowe, ale nie wiesz, w jakie?
– Chcesz poznać przedstawicieli 10 światowych korporacji, wykorzystujących blockchain?
– Chcesz mieć okazję na networking z przedstawicielami największych projektów kryptowalutowych?
Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, oraz poznać najważniejsze postacie z branży krypto i przedstawicieli dużych firm, wykorzystujących technologię blockchain, zapraszamy na konferencję
I ❤ crypto&blockchain!

Czym jest konferencja I ❤ crypto&blockchain?

I ❤ crypto&blockchain to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu i inwestorów. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach, oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.

Dzień 1 – konferencja I ❤ crypto

Ten dzień konferencji jest anglojęzyczny, symultanicznie tłumaczony na język polski. Zaprosiliśmy dla Was przedstawicieli największych projektów kryptowalutowych oraz giełd. Na własne oczy przekonasz się, jak rozwijają się topowe projekty krypto! Dodatkowo weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami polskich i międzynarodowych giełd kryptowalutowych. Poznasz bezpośrednio i porozmawiasz z nimi podczas zorganizowanego networkingu i afterparty!

Dzień 2 – konferencja I ❤ blockchain

Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Nie pozwól żeby Cię to ominęło! Zobacz jak różne firmy – zarówno polskie, jak i światowe korporacje – już teraz wykorzystują technologię blockchain i zainspiruj się do wdrożenia jej w Twojej branży!

Do zobaczenia w dniach 17-18 marca!

Bilety w najniższej cenie dostępne na: http://konferencja.iLoveCrypto.pl


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę