Trwa Przedsprzedaż

Kampanie reklamowe w internecie i social media. Planowanie i realizacja.

Zamów z 15% rabatem

Imagination Day to całodzienna konferencja, podczas której najwybitniejsi eksperci, niezwykli artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim bezcennym doświadczeniem.

To już 7 edycja tego wydarzenia, które w tym roku ma miejsce 20 listopada.

Konferencja odbywa się w Sali Premierowej, w Multikinie w Złotych Tarasach, Warszawa (ul. Złota 59).

Prelegentami konferencji są marketingowcy, dyrektorzy, inspirujący artyści i mediowcy, a uczestnicy to 800 osób z branży marketingowej oraz biznesu. Szczegółowa agenda jest dostępna na stronie wydarzenia. Jeszcze do 9 października wejściówki na konferencję można kupić w promocyjnej cenie EARLY BIRDS.

Imagination Day to także wieczorny pokaz reklam, nagrodzonych podczas prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, który pokazywany jest w czterech różnych miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino.

Te dwa wydarzenia: seminaria oraz pokaz tworzą platformę inspiracji, która w pełni dedykowana jest kreowaniu niepowtarzalnej atmosfery pasji i dzielenia się wiedzą.


Zobacz również inne wydarzenia:
Spragniony marketingowej wiedzy?

Zapisz się na bezpłatny Newsletter by FreshMail

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę