NOWY NUMER!

Wykorzystaj performance marketing i reklamę efektywnościową w 2020 roku!

Zobacz

17-20 marca w Warszawie odbędzie się już IX edycja konferencji I ♥️ Marketing. Wydarzenie potrwa aż cztery dni, a 18 marca po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję pojawić się na nowym dniu tematycznym I ♥️ SEO&Content!

I ♥️ Marketing to największa konferencja marketingowa w Polsce. Kolejna edycja tego eventu odbędzie się jak zwykle na największej sali kinowej w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Specjaliści podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w marketingu.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do przedstawicieli małych i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach. I ♥️ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji. Prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, co automatycznie podnosi ich motywację i sprawia, że każda prezentacja jest przygotowana perfekcyjnie.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, prelegentach i poruszanej tematyce, warto zajrzeć na stronę internetową ilovemkt.pl, gdzie znajduje się całe spektrum informacji.

Do zobaczenia na I ♥️ Marketing!


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę