Zobacz teraz!

Planowanie budżetu i pomiar efektywności działań marketingowych

Dowiedz się więcej

Cykliczny meetup dla marketerów i przedsiębiorców technologicznych oraz osób odpowiedzialnych za działania z obszaru digitalu i rozwoju biznesu. Trzy merytoryczne prezentacje i networking wśród ekspertów.

Wierzymy w to, że współczesny marketing odgrywa strategiczną rolę w rozwoju firm. I że wymaga on łączenia kompetencji z wielu obszarów.

W DIGITALKOD CONSULTING na co dzień w ramach pomagamy marketerom i przedsiębiorcom w transformacji marketingu i sprzedaży oraz rozwoju biznesu, dzięki połączeniu strategii z nową technologią. W czasie wolnym, we współpracy z zaprzyjaźnionymi ekspertami z całej Polski, organizujemy cykliczne meetupy poświęcone zagadnieniom z różnych obszarów digitalu i nowych technologii. Rozmawiamy o strategii, Customer Experience, automatyzacji, narzędziach typu MarTech i wielu innych zagadnieniach na pograniczu marketingu i biznesu.

Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni do cyklicznych spotkań dla profesjonalistów, ułatwianie wymiany doświadczeń oraz rozwój poprzez praktykę.

Najbliższe spotkanie poświęcone będzie tematyce marketing automation

Prelegenci:

  • Anna Kreiser, Strateg & Konsultant Digital, DIGITALKOD CONSULTING
  • Marcin Moska, Retention/IT Manager, estyl.pl
  • Aleksandra Siciarz, Head of EMEA Marketing Mobile Apps Growth Lead, GetResponse

Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę