Nowy numer o social mediach

Dowiedz się jak skutecznie reklamować się, sprzedawać i obsługiwać klientów w social mediach.

Zobacz numer

To już V edycja konferencji MARKETING MIX dla agencji reklamowych i klientów końcowych pracujących w działach marketingu.

19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży reklamowej.

Na uczestników czekają wyśmienite prelekcje przygotowane przez: Zbigniewa Urbańskiego, Pawła Tkaczyka, Joannę Białecką, Karolinę Karolczak i Karola Fronia. Będzie ciekawie, profesjonalnie, tematycznie i inspirująco, organizatorzy gwarantują potężną dawkę wiedzy. Konferencja ma charakter otwarty, dlatego na słuchaczy będą czekały bezprzewodowe słuchawki. A dla punktualnych – organizator przewidział niespodzianki.

Podczas konferencji tradycyjnie odbędzie się wręczenie nagród w konkursie POS STARS na najlepszy display reklamowy. Poprzedniego dnia JURORZY oddadzą swoje głosy na wszystkie zgłoszone realizacje. Będzie je można podziwiać w specjalnie do tego przygotowanej strefie POS STARS.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają przedstawicieli: agencji reklamowych, działów marketingu oraz dostawców usług i produktów reklamowych.

MARKETING MIX to:

  • Networking – możliwość przeprowadzenia indywidualnych spotkań w komfortowych warunkach.
  • Wiedza – okazja do wymiany doświadczeń z ponad setką uczestników.
  • Inspiracja – kreatywne case study.
  • Narzędzia – praktyczne rozwiązania marketingowe, dzięki którym będziesz o krok od konkurencji!

Program: www.marketingmix.com.pl

Partnerzy strategiczni: EXPO XXI, TSE, Deli Catering, Smyczomat.pl
Partner Techniczny: Silent Sound
Patroni medialni: Marketer+, OOH magazine, OOH event!, internetPR.pl, Tygrysy Biznesu

Zostań sponsorem lub partnerem wydarzenia, kontakt: magdalena@oohmagazine.pl

Konferencja MARKETING MIX rozpoczyna się od 11.00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę