Zobacz teraz!

Planowanie budżetu i pomiar efektywności działań marketingowych

Dowiedz się więcej

11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to najważniejsze wydarzenie w branży. Każdego roku grono ponad 200 Wystawców prezentuje najnowszą ofertę opakowaniową dla kilkunastu gałęzi przemysłu. Nie zabraknie rozwiązań kierowanych m.in. do branży spożywczej, reklamowej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, logistycznej, czy e-commerce.

W tym roku na targach szczególna uwaga zostanie skupiona na strefie EKOPACK – w ramach strefy pojawią się opakowania produkowane z uwzględnieniem najwyższych unijnych norm ekologicznych, niezależnie od materiału, z którego zostały wyprodukowane. W gronie Wystawców pojawią się m.in. Jokey Plastik, AMK Vision Wood, Apon Zawadzki, Baralan, Heinz-Plastics Polska Sp. z o.o., VETROELITE S.p.A..

Najnowsze trendy opakowaniowe, dedykowane rozwiązania i branżowe wykłady to powody, dla których warto odwiedzić Targi Packaging Innovations (2-3 kwietnia 2019, EXPO XXI Warszawa – jesteśmy w centrum miasta!)

Dowiedz się więcej o Packaging Innovations i odbierz bezpłatny bilet wstępu na www.packaginginnovations.pl

Do grona Wystawców zapraszamy producentów:
• opakowań (tekturowych, plastikowych, metalowych, szklanych, drewnianych i innych)
• etykiet, systemów znakowania
• displayów
• rozwiązań w zakresie projektowania
opakowań
• uszlachetnień druku w zastosowaniu
do opakowań i etykiet
• usług: pakowania, konfekcjonowania, magazynowania


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę