Zobacz nowy numer!

Planuj, wdrażaj i optymalizuj skuteczne kampanie z influencerami

Sprawdź!

Porozmawiajmy o technologiach językiem biznesu: MIT SMRP Congress już w czerwcu w Warszawie 13 czerwca 2019 r. w Warszawie na Stadionie Legii odbędzie się największa konferencja biznesowo-technologiczna Europy Środkowo-Wschodniej połączona z premierą polskiego wydania magazynu „MIT Sloan Management Review Polska”.

Wśród występujących ekspertów znajdą się m.in.: znana w całej Dolinie Krzemowej Patty McCord z Netfliksa, która zrewolucjonizowała podejście do kultury organizacyjnej i zarządzania talentami oraz pionier mikromobilności Horace Dediu, a także autorytet w dziedzinie cyberbezpieczeństwa Michael Schrage, który doradzał m.in. rządowi USA.

Podczas kongresu odbędzie się również premiera magazynu „MIT Sloan Management Review Polska”, który jest pierwszym europejskim wydawnictwem na licencji MIT. Od 13 czerwca magazyn będzie dostępny w polskiej wersji językowej, wzbogacony o rodzime studia przypadku. Ta niecodzienna premiera będzie połączona z powołaniem wyjątkowej społeczności polskich liderów transformacji biznesu.

MIT SMRP Congress to wydarzenie obowiązkowe!
*
„MIT Sloan Management Review” to wydawany od 1959 przez Massachusetts Institute of Technology magazyn technologiczno-biznesowy. Publikują w nim nie tylko najwybitniejsi profesorowie i eksperci Massachusetts Institute of Technology, ale także inne światowe autorytety z obszaru nauki, zarządzania i trendów cyfrowych.
Massachusetts Institute of Technology to światowe centrum łączące nowe technologie i biznes, a jednocześnie uczelnia, która siedem lat z rzędu plasuje się na pierwszym miejscu na świecie w QS World University Rankings®.

Zapisy na wydarzenie oraz program konferencji są dostępne na stronie mitsloan.pl/kongres.


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę