Skuteczny marketing przy niskim budżecie

Sprawdź nowy numer i dowiedz się jak działać skutecznie przy ograniczonym budżecie

Zobacz numer

Kolejna edycja Mobile Trends Conference już 12-13 marca 2020 roku! Konferencja zagości ponownie w samym sercu krakowskiego Kazimierza, w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva. Na uczestników czekać będą dwa dni wypełnione eksperckimi prelekcjami, wygłoszonymi w sposób maksymalnie praktyczny, ze wskazówkami do wykorzystania od zaraz. Dodatkowo wieczorem pierwszego dnia konferencji odbędzie się Gala Mobile Trends Awards 2019, gdzie wręczone zostaną nagrody dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku oraz impreza networkingowa w wyjątkowej atmosferze.

W marcu w ramach Mobile Trends Conference spotkamy się już po raz dziewiąty! Ponownie spędzimy razem dwa niezwykle inspirujące i pouczające dni, z wieloma okazjami do nawiązywania nowych relacji biznesowych, poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami. Prelegenci omówią najnowsze trendy, ale także wskażą prognozy na przyszłość i rekomendacje z nimi związane.

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja poświęcona projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań mobilnych. Kierowana jest do biznesu i ma na celu propagowanie nowych technologii mobilnych. Zapraszamy managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży. Nie daj się zaskoczyć i nie stój w miejscu, tylko dołącz do społeczności mobile.

Przed uczestnikami dwa dni porządnej dawki wiedzy z zakresu mobile – konkretne przykłady i case’y z dokładną analizą zysków i strat, aby wynieść swój biznes na wyższy poziom.

Znamy już pierwszych prelegentów. W trakcie dwóch dni konferencji na scenie pojawi się m.in. Artur Kurasiński, ex-startupowiec, który opowie o tym jak Big Tech zmienia nas i nasze dzieci w zombie i dawców danych. Natomiast Michał Górecki pokaże uczestnikom, jak dopasować swój typ osobowości, a co za tym idzie swoje umiejętności, do konkretnych działów IT oraz prowadzenia własnego biznesu. Tomasz Woźniak z Future Mind przedstawi superapps, czyli przyszłość aplikacji mobilnych.

Nie zabraknie bloku case study, podczas którego Michał Szklarski (e-point) i Jakub Rak (morele.net) zaprezentują pierwsze w Europie wdrożenie TWA dla aplikacji mobilnej.
Zmiany w aplikacji mBanku przedstawią Adrian Wojtasik oraz Paulina Sokołowska. Aleksandra Karpińska-Gugała wystąpi natomiast z case study aplikacji Gazety Wyborczej, zaprezentuje jak przekonać użytkowników do płacenia za treści i jak zaprojektować dla nich aplikację, do której chcą wracać.
Wieczorem 12 marca w trakcie Gali Mobile Trends Awards dowiemy się, jakie projekty mobilne okazały się najlepsze w 2019 roku i do kogo tym razem powędrują statuetki. Przyjdź na Galę Mobile Trends Awards i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu. Poza częścią oficjalną przewidziana jest również impreza networkingowa oraz występy artystyczne.

Więcej informacji pod adresem: https://2020.mobiletrends.pl/
Rejestracja: https://2020.mobiletrends.pl/rejestracja
Program: https://2020.mobiletrends.pl/program


Zobacz również inne wydarzenia:

Spragniony marketingowej wiedzy?

Pełen dostęp do naszych tekstów możliwy jest dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę plus lub elektroniczną by zyskać dostęp do pełnego archiwum od 2011 roku. Wszystkie numery dostępne są w plikach pdf.

Zamów prenumeratę